Voopoo Argus GT röviden, kérésre

Sziasztok!
Ez csak egy rövidke szösszenet az említett Argus mod-ról,mert @Tibor_Mezo kérte,én pedig meg ígértem, hogy írok pár sort.

A technikai adatok rendelkezésre állnak bármelyik weboldalon,illetve magyar vonatkozásban nagy Fehérünk már beszámolt róla.
Maga a mod saját tankjával mindössze 145g ( dícséretes), 2 db cellával is csak 240g. Mivel Zeus a már létező tank Tibinél, ( nálam Z rta facelift ),ott a teher 263g , félig töltött rta-val.Mod magasság 8,5 cm.
A mod “sajnos” lelógás nélkül 24mm-ig tud fogadni tankokat ( képen Z rta 25mm kontra dvrw dtl fl 24mm)

Kézre álló mod ( nekem annyira nem ),elfér bőven egy tenyérben.

Ha magam fele van a tűzgomb + ilyen kialakítású egy mod,nekem nem jön be,mert mikor hüvelyk ujjammal tüzelek,olyan érzés ,mint mikor ki akarna esni a kezemből,ha a kisujjammal nem támasztok alá. Tudom tüzeljek a mutatóval,az sem nagyon esik kézre ennél a formavilágnál ( lehet a kijelző elhelyezkedése miatt+ a + - gomb zavaró,nekem )
Akufedél nyitott állapotban olyan gaggyer hatást ad ( lifegő szerű ) ,pedig nagyon jól zár és tartja a cellákat a mod-ban. ( + - jelölés fedélen nehez látható,bennt semmi ) Soha nem nyílt ki!!

Menürendszer egyszerű,gombok hozzák az elvártakat.
Nálam az akuk jól lehozták a napot,szingliben 0,5 ohmon kb 30-40 watt között,álatalános használat mellett.
Színben van pár szép egyed,bár a világos színekkel vigyázni kell,kényes,hamar koszos lesz .
Csak mod, 2x18650-es szegmensben jó választás ,ár érték arányban nagyon is .( pnp-t nem szeretem). Anyaghasználat is nagyon rendben van!
Az első szettemet ( ez a 3., ne kérdezd! ) most haver nyüstöli egy fémipari cégnél,külső töltő nélkül lassan fél éve,egy zeus sub ohm kazánnal,40 watt körül. Látni kéne, botrány ahogy kinéz már szegényke,de teszi a dolgát. Nálam most a carbon-fekete van,lehet megtartom a Puma mellé vésztartaléknak,még nem tudom. De mindig ott van, : ennyiért mit kapok EU szinten, ezekkel a paraméterekkel,nagyon semmit. Bár,ha lehet ilyet mondani,elég kifutó termék,ebben a rohanó vape világban,így az ára lassan bagó és nem is értem miért nem lett jobban népszerű termék. Lehet a pod vonal nyomta el.
Ha bármi felmerülő kérdés van , állok rendelkezésére.
Elnézést ha a piáár duma és a száraz adat dömping lemaradt!
Béke,
Szép estét!

10 kedvelés

Köszönöm szépen a a hogy megosztottad a tapasztalataidat velem, velünk @Csinos248!
A puszta száraz adatok nem is annyira fontosak, inkább az hogy mennyire használható a mindennapi életben.
Valami azt súgja nekem, hogy nem biztos ez a mod a legjobb választás, de a Junkies-t idézve:
“Lakik bennem egy kisördög”… :smiling_imp:
Köszönöm szépen még egyszer! :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Nekem is van egy mivel nincs szerelö padom így a módokon szoktam újra építeni ennél az egynél vettem csak észre hogy szeret tüzelés nélkül is szikrázni a dek plussz a coil lába

2 kedvelés