VATTA de melyik?

Sebestyén Szabolcs szia,ha már szóba hoztad a Kayfun tekerést,érdekelne mi lehet a tuti!
Vattában nálam eddig a Cotton Gemmon nevű vatta jött be legjobban,Cotton Bacon Primehez képest szálasabb kicsit keményebbnek tűnő vatta és jobb ízeket ad gőz talán kevesebb picit viszont töményebb,70/30 vg többlet, mtl felhasznállas utóbbi pár napba,mióta a Kayfun Primeba sikerült valahogy ízt varázsolni,lehet én is jól csinálom,de erre sem jelemző a dry hit ,annál előbb érezni,hogy kevés lett a leves,mert lightos az íz még dl rda ba is,de megégés 3 nap desszert gőzölés után is semmi,ma vattáztam át,mert azt hittem a vatta a hiba ,de rájöttem,hogy a Vivos nicboostert(nem volt időm rendelni kintről) túllőhetem és az vert oda a levesem ízének,most japán lapvatta van benne gyengébbet ad az már biztos.

1 kedvelés

Nem Kayfun specifikus, ha végigolvasod sokféle ajánlat van itt ami jobb lehet a baconnél. Sőt.
Én egyszer a Kyfunba pont a Tibor által említett Ebelin-t is beraktam. Nem jött be, de nem is volt olyan rossz.
És nem mindegy melyik japán (muji) vatta, ezt is kifejtettük feljebb. A filcszerű tényleg nem jó.

Az a Procotton most érdekel amit Kinga írt, mert hasonlónak tűnik mint a rayon, amit még mindig nem értek miért hanyagolnak az emberek :slight_smile: Főleg mert mindent tud amit egy ilyennek kell, és röhejesen olcsó.

2 kedvelés

Persze végig olvastam a Kayfun tekerésről érdeklődtem Szabolcsnál,ha már megemlítette,egyébként a Sorb lessz nálam a következő,ha elfogy ez a Gemmon(nem idén lessz,ha marad az mtl szerelem​:slightly_smiling_face:)a Cotton Bacon prime megmarad tartaléknak,azért is írtam alternatívaként aki eddig esetleg Cotton Bacon Primet használt egy próbát megérhet neki a Cotton Gemmon nevű termék​:+1:

Szia :slightly_smiling_face: Maradjunk a téma tartalmánál. Ha másról kérdeznél, indíts egy új témát. Köszönöm

Szia!Gondoltam ennyi belefér ha már megemlített Szabolcs egy Kayfun tekerést a témába,hogy rákérdezek,de akkor tévedtem, elnézést,a vattára precizen válaszoltam,csak sztem volt aki egyben olvasta a Kayfun tekerésre tett kéréssel!Szép estét minden gőzölgetőnek​:+1:

Aga írásának hatására csak berendeltem egy adagot ebből a Rayon vattaszerűségből,ha már úgyis Pesten járunk ma persze be is ugrottam személyesen a boltba érte,utánna nekünk szokásos kínai negyedbe vezetett az utunk várakozva asszonykámra csak piszkálta a fantáziám és beledobtam egy adagot a Primeba,háát lett meglepi jobb,tisztább ízek,nagyobb,töményebb gőzök Baccon prime után…engem megvett ez a cucc, várom vele a hosszabb használatot!
Köszönöm Agának az ajánlást!

4 kedvelés

Van nekem ez kettő elvileg japán organikus vatta. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? :grinning: Mi ennek a felhasználási módja?

1 kedvelés

Szia! Sajna azt kell mondjam MTL-be nem jó vatta. Levágod a megfelelő szélességet. Erről nem kell lehúzni a alsó-felső réteget. Szépen befűzöd és használod! Mellékízt nem tapasztaltam, viszont 1-2nap után kuka! Dohányos leveshez jó lehet, gyakrabban cseréled! De legközelebb kerüld!

2 kedvelés

Csak ez a kettő van belőle, a Coil Master szerszám készlet mellé járt szóval nem is terveztem vásárolni belőle többet de majd tesztelem

1 kedvelés

Érdemes rátekinteni a Cottonman kézműves vattáira is,én a Just Red OB V2-öt tesztelgetem,kifejezetten dohányos ízekre van fejlesztve és engem kezd igencsak meggyőzni,igaz szinte csak dohányos ízeket pöfékelek,de a Cottonman kínálatába megtalálható jó pár felhasználásra vatta tipus,pl 1 ohm környéki használatra vagy univerzálra stb!

3 kedvelés

Érdekes! Nekem meg pont nincs jó véleményem róla. Valahogy nekem nem adja úgy az ízeket és nem is veszi fel olyan jól a levest. Sokkal halványabban érzem mint egy Super Sorb, vagy egy Titanium vatta esetében. (Nekem ezek a kedvenceim) De hát kinek mi! Egyébbként jól kezelhető,de nem lettünk barátok, :slight_smile:

1 kedvelés

A Titániummal, és a Super Sorb-al maximálisan meg vagyok elégedve! Meleg szívvel tudom ajánlani! Mindenképp érdemes velük egy próbát tenni! Sorb nagyon kezes, a Titán kicsit trükkösebb de nem vészes! Ízre kb egyformák!

2 kedvelés

Szia. Először is üdv köztünk. :blush:
Visszaolvastam azt amire válaszoltál. Igaz feljebb most nem olvastam, de abból a hsz-ből kimaradt, hogy levegős MTL vonalon mozgok. Ahhoz tökéletes. :blush:

2 kedvelés

Szia! :slight_smile:
Köszönöm a befogadást! Nagyon tetszik az oldal! Főleg, hogy ilyen kultúrált!
Igen, a Pro Cotton-ra gondoltam! :slight_smile: Én a szűk MTL-t preferálom jobban de persze próbáltam mindkettőben! Valahogy nekem halványabb volt de nyilván ez sok más összetevőtől is függ! :wink:

4 kedvelés

Kipróbáltam a Coil Master Kit-hez kapott japán organikusnak írt vattát, előtte Cotton Bacon-t használtam de nem érzek semmit különbséget :face_with_raised_eyebrow: Azt hittem hogy rossz lesz mert van valami enyhén fura szaga de teljesen használható

5 kedvelés

Egy szó mint 100, én csak arra lennék kíváncsi, hogy hány db valós vatta gyártó és mennyi az a “gyár” db szám ami valójában csak a kész terméket,valamilyen fantázia névvel ellátott ( hülyék adója) csomagolásba teszik,majd marketing és gól,megvettek kilóra. :slight_smile: ?!?
Gondolom a már piacon létező vape eszköz brand-ek nevével ellátott pamutoknak a 99%-a is csak marketing,benne meg ki tudja mi is lehet.

5 kedvelés

Szisztok!
Nincs olyan oldal ahol kis mennyiségben lehet vattát venni?
Szeretnék többet kipróbálni, de ha nem jön be akkor ne legyen belőle majd 3méter vatta.

2 kedvelés

Szia Zsolt! Mihez keresed MTL vagy DL?

1 kedvelés

Helló! Mtl

2 kedvelés

Én elég sokat kipróbáltam az elején sajna! De mióta ezt megtaláltam nem használok mást! https://vape42.hu/termek/super_sorb_cotton_refill.html

5 kedvelés