Vásároljon Ispy-től!

Vásároljon @Ispy -től!
Minőségi termékek, kedvező árak, gyors szállítás.
Törzsvásárlói kedvezmények, cukorka, drip-tip, tüzijáték, guminő.
Vásároljon Ispy-től!

Ispy - az Ön beszállítója

(Ezt úgy képzelem, hogy a képernyőn egy ledér nő vonaglik, egyik kezében egy Kayfun Prime, a másikban egy Byka V9-el bájolog. Valaki oldalról színes konfettit dobál be, a háttérben pedig elfut egy lángoló nyakú zsiráf. A zsiráf hátán ül maga Ispy, kezével a levegőben körözve, mint aki lasszót vet. Közben hujjog, de ez nem hallatszik, csak a szája csücsörítéséből egyértelműen kikövetkeztethető. Ez lenne a művészi koncepció)

2 kedvelés

Lángoló nyakú zsíráf? :thinking: Inkább nem akarom tudni. :grin:

@Deepfreeze remek vevő, ajánlom mindenkinek, aki a nyafogását akarja hallgatni, hogy ő munkanélküli hajléktalan exkatás, aki a híd alatt éhezik, ezért még a felének a feléből is mennyit engedsz. :joy:

Használd “egészséggel”, te rabló! :+1:

Ha megyünk sörözni megépítem neked, ha nem menne. :sweat_smile:

1 kedvelés

Ez (d)urva jó :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Dali-ból nem vagy otthon mi? :sweat_smile:

2 kedvelés

Dali? :thinking: Ez valami supermarket? Van ott bájka? :grin:

Na, elég a pofázásból, építsél, szívjál!

1 kedvelés

Ispy, szki rohadt nagy probléma van.

1 kedvelés

Egy óvatlan pillanatban kiderült, hogy egész egyszerűen túlsúlyba kerültek az SS tankok a palettámon. És már a múltkor is az volt a baj, hogy nincs hozzá készülékem, tudod, amin szépen néz ki.
Mégse rakhatok mindent egy Pico-ra.

1 kedvelés

Kedves @Deepfreeze!

Bemutatjuk most Önnek legújabb ajánlatunkat, amihez most igen jutányos áron juthat hozzá, egyedülálló modon a piacon!

Dovpo Riva 200

Elegáns kivítel, 2 akkumáltor, napfénytető, elektromosan állítható bőr ülések, DL tankot is fogad, kényelmesen elterül az Ön lapát kezében is akár és ami a legfontosabb SS metálfény, amit svéd szűzek políroztak mattra pciszőrből font kendővel.

A részletekért kérem hívja ügyfélszolgálatunkat!

:grin:

3 kedvelés

Ugyanakkor Ispy-nek eladni is érdemes!..nehezen mond igent :grin:, de akkor azt betartja :+1:

1 kedvelés

Azé fogadjunk, hogy beremegett a segged, hogy mit hagytál ki a pakkból :rofl:
De megmondom én: azt a köteg húszezrest, amit megbeszéltünk :smile:
Mindegy, fájdalomdíjként szívesen elfogadom a Rivát :rofl:

Hát vannak csókosok nekem nem jött semmi​:slightly_smiling_face:

image

Csak hogy lásd, min nem lesz neked SS tankod! :joy:

:thinking:

Egyébként sem tudnád hova rakni, ez most egy ilyen kedves gesztus volt részedről, hogy legyenek új tankjaim. :grin:

Semmi értesítés nem jött…

1 kedvelés

Beszélni kellett róla valami jött​:slightly_smiling_face:

Pedig jól adtam meg a számod…nem értem. Te jól adtad meg? :grin:

Most jövök, hogy akkor már nincs kislány kezem? :sweat_smile:

Egyébként az ss tankban az a jó, hogy az jól néz ki fekete modon is, ellenben az ss modra rakott fekete tankokkal, amíg meg, broáf. :sweat_smile:

Ha eladásról van szó? Nem, szép nagy férfias kezed van, milyen jól nézne ki benne egy riva! :joy:

1 kedvelés

Igen, de a Riván a 22-es tank… valami kecsesebbre vágyom :smile:
Oh, szegény régi Target Pro-m. Milyen jól is néznének ki rajta :unamused: