VAPERINA vaper szemmel

A Vaperináról egy kis szösszenetet osztanék meg veletek, most mint vaper…
Nem olyan régen csatlakoztam a Vaperina csapattagok közé!!! Eddig is figyeltem @Donat és @Vaperina_Kinga munkásságát @Vaperina irányításával, ami példaértékű. Rengeteg olyan ötletük van, amivel a vaper közösség összetartását erősítik. Munkásságukkal mindig arra törekedtek, hogy a vaperek segítséget kapjanak mindenben, valamint egy összetartó közösséget alkossanak. Vaperinán tényleg megtalálható minden, nemcsak adás-vétel, hanem olvasnivalót is találtok magatoknak illetve rengeteg segítséget!!! Munkásságuk előtt megemelem a kalapom!!!
giphy-downsized-large

Azt a rengeteg ötletet és munkát, amit tesznek és amivel segítik a VAPEREKET/ VAPERINÁKAT, ilyet nem láttam és nem is találkoztam sehol…
Mindezt teljesen külső szemmel tekintve írom nektek!!! Örülök, hogy egy ilyen csapat részese és tagja lehetek én is veletek együtt…
cache

“Nagyon jó egy Közösséghez tartozni és eljön az az idő, amikor már ismerik egymást a tagok. Találkozók alkalmával ráerősíthetünk majd a kapcsolatokra.
Úgy érzem a Közösség hasznos tagjai megbízhatóak. Ez egy olyan hely, ahol az emberek feltétel nélkül megbízhatnak egymásban, akár eladásról legyen szó, akár segítségnyújtásról.”

A nap 24 órájában azon gondolkodnak, ötletelnek, hogyan tudnak a vapereknek segítséget nyújtani és milyen újdonságokkal lepjenek meg bennünket!!! Azok az újdonságok, amiket eddig bevezettek, szerintem a vaper közösségben egyedülálló… Gondolok itt például a vaper locatorra, történetekre, blogra, wikire, ötletelőre, VapeKvízre és még sorolhatnám!!! Nagyon nagyon sok munkát fektettek bele, hogy a Vaperina egy jól működő, segítőkész, összetartó, családias hangulatú csapat legyen!!!
Gratulalok-84495

Minden elismerésem az övék!!!
Én személy szerint minél több időt töltök ITT, annál jobban tetszik!!! Természetesen minden Vaper ismerősömnek ajánlom és invitálom őket is, hogy csatlakozzanak egy olyan jó közösséghez, mint a Vaperina… Nem tulajdonítok jelentőséget a név jelentésére, mert nekem az a fontos, hogy a vaper közösség összetartó legyen és segítse egymást!!!
A VAPERINA pedig pont ilyen!!!

Zárás képen pedig csak köszönetet szeretnék mondani az eddigi munkájukért, tevékenykedésükért…
Nem kis feladat ez!!!
dizanna160600505

Ne feledjétek, a támogatásunkra is nagy szükségük van, hogy ez a közösség megmaradjon… Üdvözlettel, most csak egy Vaper a sok közül.

18 kedvelés

@Huszi, köszönjük! :heart: Ezeket a dolgokat csak kevés tag látja át. Örülünk, hogy elvállaltad. Mindenképp egy elhivatott, lojális, kedves, segítőkész csapattagot szerettünk volna! Pont amilyen Te vagy! :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:
Ha visszaolvasod amit írtál, egy kivülálló szemével, akkor megtalálod magad abban, amit rólunk írtál! :blush::heart:
Köszönjük! :kissing_heart:

6 kedvelés

Szerintem látják ezt sokan-legalábbis remélem-, de sokan csak piacnak nézik a felületet.
Én személy szerint egyetértek veled, és nagyon örülök, hogy Kinga, Donát ezt felvállalta.
Nagyon sok kitartást nekik, mert szükseg van az oldalra. Szerintem sokan leskelődnek itt, csak úgy nem belefolyva a dolgokba.

4 kedvelés

Köszönjük Zoli :blush: Én is remélem, hogy sokan látják (bár nem ez mutatkozott meg), a piaccal kapcsolatban egyet értek. Itt máshogy mennek a dolgok. Nem mindenki akar közösséget, nem mindenki akar tartozni valahova. Csak a zsebüket nézik sajnos. Remélem ez is változni fog idővel.
Köszönjük a szép szavakat. :heart: Nélkületek mi sem lennénk. :kissing_heart:

3 kedvelés