Vaperina.blog-os régi cikkek, furcsaságok, elismerések, könnycseppek meg minden ami a csövön kifér

Sziasztok. :slight_smile:

Örömmel látom, hogy egyre több régi cikkem kerül előtérbe! :heart_eyes: Az pedig mégcsodálatosabb, hogy olyan cikkeket sikerült írnom amik időtállónak bizonyulnak. :smiling_face_with_three_hearts: Mint azt sokan tudjátok a cikkeket minden egyes “költözés” során vittük magunkkal, amiről @Donat már írt egy témát. :slight_smile:

Ezek miatt a költözések miatt előfordulnak olyan furcsaságok egy-egy cikkben mint például:

A :heart: Jobban vagyok! cikkeknél az űrlap és a gomb szavak. Amik azért maradtak benne, mert szentimentális vagyok. :smiley: Ugyanis a Vaperina.blog weboldalon volt egy űrlapunk a beküldendő sikertörténetek számára, illetve egy :heart: Jobban vagyok! gomb a főoldalon, hogy könnyebben be tudják küldeni a Vaperek és Vaperinák a történeteiket. :slight_smile:

Mint említettem, azért nem szeretném ezeket a cikkeket lejavítani, mert számomra szép emlékeket idéznek fel a .blog-ra végződő weboldallal kapcsolatban. :smiling_face_with_three_hearts:

De nem csak a :heart: Jobban vagyok! cikkeknél találhatóak ilyen furcsaságok. Itt van még például ez is a Gyorstalpaló egyik részéből:

A Boszorkánykonyha linkje le lett javítva, így ha rákattint valaki akkor a VapeDIY tárul elé, ami tulajdonképpen a Boszorkánykonyha javított és jobb verziója, csak később kiegészült a Tekerdével.

Ez is szép emlékeket idéz, így nem szívesen írnám át. És egyébként így is érthető szerintem. :blush:

Mikor közösen írok valakivel egy ismertetőt, és nem csak a Boszorkánykonyha lett átnevezve LiquidKeverdévé, de az írótársam szabadszájúbb mint én:

A Boszorkánykonyha át lett nevezve LiquidKeverdévé, majd miután kiegészült a Tekerdével akkor kapta meg a mai VapeDIY nevet. :slight_smile: Ez a “szarakodni” szó sem fog kijavításra kerülni, mivel ezt az ismertetőt még annó @deidra_nicthea -val írtuk a közös facebookos csoportunkba. Szintén egy kibaszott szép emlék. :innocent: :rofl:

Volt olyan cikkem is, ahol még a legelső weboldalunk került megemlítésre, ezt sem kívánom lejavítani, szintén a szentimentalitásomra hivatkozva:

Rengeteg idő eltelt, de a szemléletünk mit sem változott! :slight_smile:

A facebook csoportot bezártuk! Úgy gondoljuk a Vaperina.cc sokkal jobb hely, mint a facebook valaha is volt! De ilyenünk is volt, bár a facebook csak bosszúságot okozott eddig, azért még szép emlék marad. :blush:

Jó érzés megemlékezni! Jó visszagondolni arra honnan is indultunk! Rengeteg dolgon keresztül mentünk már Donáttal. Volt, hogy majdnem be is zártunk… :frowning: De végül mindig jött a felismerés, hogy talán tényleg szükség van a Vaperina weboldalra! Még nincs vége az útnak! De már nem érezzük az ügyünkkel olyan egyedül magunkat! :smiling_face_with_three_hearts:

Már egyetlen ilyen hozzászólás is elég ahhoz, hogy úgy érezzük jól tettük, hogy folytattuk, és nem engedtünk a rossz emberek nyomásának! Ez már nem emlék! Ez már nem szentimentalitás! Ez MOST van! Ezt éljük jelenleg! A Vaperinához a legjobb dolgokat a Tagok adták!

Egy téma a végére, ahogy @Huszi látja a Vaperinát:

Biztos akadnak még ilyen és ehhez hasonló támogató jellegű hozzászólások! Elnézést, ha valakit kihagytam! :confused: Szívmelengető volt ezeket felidézni! :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: Ám ezekre nem emlékként tekintek, ezek a hozzászólások a Vaperina mindennapját jellemzik! :heart:

Ez egy igazán velős írás lett így a végére! :smiley: Csupán a régi cikkek furcsa megfogalmazására szerettem volna egy kis magyarázatot adni, de egyik téma hozta magával a másikat. :slight_smile: Ha az oldalról kell írnom, akkor nem tudlak kihagyni Titeket Tagokat! Képtelenség lenne számomra sivár, tényszerű módon írnom a Vaperinárol, mikoris Ti elevenítitek meg magát az oldalt! :heart: Miattatok olyan amilyen! Ti hozzátok az életet, vidámságot, barátságot, elfogadást, megértést, és persze a szeretetet! :smiling_face_with_three_hearts:

Köszönjük, hogy mellettünk álltok, támogattok minket! :blush: :heart:

Nos, most legalább fény derült miért tünhetnek olyan furának a régebbi Vaperina.blog-ról átimportált cikkek egyes részei. :slight_smile: A szentimentális megnyilvánulásomért pedig elnézést azoktól akiknek esetleg ez már túl nyálas, de úgy hiszem a megértés, elfogadás, összetartás és szeretet az ami előre vihet minket! Mi nélkületek nem léteznénk! A fent idézett hozászólások adnak nekünk erőt! Hálásak vagyunk Nektek! :heart: Fontos néha elérzékenyülni! Fontosnak tartom, hogy tudjátok kiknek szavaztok bizalmat, kiket támogattok akár szellemileg akár anyagilag! :heart:

Most, hogy ennyi zagyvaságot összehordtam, megyek is… :sweat_smile:

Gőzben gazdag szép napot Nektek! :kissing_heart:

13 kedvelés

Mi köszönöm, hogy itt lehetünk! Ilyen közösség mind meg egy az biztos! :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::heart::heart_eyes:

9 kedvelés

Egy oldal, ahová szívesen jár az ember böngészni, osztozni mások örömében. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Csatlakozom Zolihoz,mi KÖSZÖNJÜK,hogy itt lehetünk​:heart_eyes:Köszönjük az áldozatos munkátokat,tudjuk,hogy rengeteget tesztek ÉRTÜNK,a közösségért​:grin:Csak így tovább,mert EZ az egyetlen magyar,normális,kultúrált vaper közösség​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

10 kedvelés

Nagyon jó volt olvasni ezeket a sorokat Kinga :heart_eyes:, és természetesen várunk még hasonló “zagyvaságokat” :smiley::wink:! És persze köszönjük azt a sok áldozatos munkát, melyeknek hála itt lehetünk :smiling_face_with_three_hearts:!

9 kedvelés

:heart::yellow_heart::orange_heart::purple_heart::blue_heart::green_heart::heart::yellow_heart::orange_heart::purple_heart::blue_heart::green_heart::heart:

9 kedvelés

Köszönöm szépen hogy itt lehetek veletek :heart:Végre megtaláltam azt a közösséget ahol jól érzem magam ,és tudván azt hogy csak segítőkész emberekkel vagyok körül véve.Látva a rengeteg áldozatos munkát amit hozztok a közösségért :heart:Egy szóval le a kalappal​:slightly_smiling_face::+1:

9 kedvelés

Robi, a szombati liveokon is nagyon szívesen látunk ám, ha a munkád engedi!:kissing_heart:

8 kedvelés

És természetesen mindenki mást is!:kissing_heart:

7 kedvelés

Rendben Zoli :slightly_smiling_face: :+1:

6 kedvelés