Vaper majális pogány

Rövid beszámoló a pogányi vape majálisról.
A hangulat nagyon jó volt.
Nagyon örültem hogy személyesen is találkozhattam Barton Andrással és gozlerforgácsoló Hajdú Szabolcsal,Huszival és persze sok más közismert vaperrel.
Sok jó emberrel beszélgettem és ismertem meg.
Jó volt hogy ez a találkozó hasznos tudnivalókról adott információt és hogy korosztálytól független társaság jött össze azonos nézőpont és gondolkodás volt a mérvadó.
Jók voltak a programok a vetélkedők ahol volt szerencsém nyerni is pár apróságot.
Nagyon tetszett a privát kirakodó vásár amit saját cuccaikat áruló vaper társak hoztak össze.
Lehetett mazsolázgatni a sok holmi közül.
Vettem is egy dvarw mtl rta 16mm kus kazánkát jelképes összegért.
És nagyon meglepett hogy vacsora után kaptunk a parommal fejenként 2-db 18650-es 3000MA-es akkumulátort ajándékba.
Egy szóval szuper volt a majális és mindenki nagyon kedves volt.
A helyszin választás tökéletes volt.
Gyönyörű helyszint sikerült választani.
Remélem lessz szerencsém még sok ilyen vape rendezvényen részt venni. :trophy: :trophy: :trophy:

És az egyedi gyártású driptip ami az eggyik nyereményem. :wink:

19 kedvelés

Nagyon "irigyellek":wink:Persze jó értelemben​:heart:
Szeretnék 1x én is részt venni a találkozón.Huszi,Zoli,András…stb… jó lenne őket már személyesen is megismerni​:slightly_smiling_face:A tartalmas programot is sajnálom,hogy ki kellett hagynom.Örülök neki,hogy tudtál találkozni a srácokkal és,hogy jól érezted magad​:heart:

3 kedvelés

Gondolkodtam, hogy menjek-e, de a következőre már szinte biztosan megyek, ha nem jön közbe valami váratlan. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Legközelebb össze jön. :blush:

4 kedvelés