Vapelustion Hannya V2 230W

Ismét nekiesek, mostmár bontatlan helyett bontott állapotban. :joy:

Eladó haveromnak rendelt MOD, mire ideért a föld túlvégéről meggondolta magát és már nem akar ecigizni.

Első ránézésre elég komoly (másodjára is :joy:) dombornyomott cserélhető egyedi oldallap fémből, egyedi matricacsomag, töltő + maga a MOD van a csomagban :slight_smile:

25000ft-ot szeretnék kérni. :smiley:

Képen lévő összes tartozék az övé, csak a kép kedvéért pakoltam ki, nehogymá’ ne tudja valaki, hogy milyen menő és ritka cuccot vesz. :grin:

Tehát ha valami egyedire vágysz amiből nincs túl sok Magyarországon, itt az esélyed beszerezni egyet!

4 kedvelés

na még ilyet sem láttam de nem is hallottam erről a modról​:wink::grin:

1 kedvelés

Hát ritka az fix :smiley: Én is először 1 hónapja láttam face csoportban :slight_smile:

Barna Szabolcs üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. jún. 1., Sze 19:03):

1 kedvelés

Kár hogy 2 akkus batár dög, ha kisebb lenne vinném. :+1:t4: Mert egyébként marha jól néz ki…

1 kedvelés

Ez amúgy bocijól néz ki! :heart_eyes:

1 kedvelés

Azon gondolkodom hogy dobjak e rá egy Arbitert és dobjak e fel egy képet mivel vapelsz csopiba, hogy megmaradjon az utókornak, vagy hagyjam meg ezt a kiváltságot az új gazdának? :smiley:

4 kedvelés

Szerintem lájkolom, ha felrakod. :grin:

3 kedvelés

Honnan rendelted? Hátha van ott mini. :grin:

1 kedvelés

Hát akkor elveszíti a vadi új állapotát, inkább legyen az új gazdája az első. :slight_smile:

Kínából jött valami eldugott raktárból, de van fent hannya mini single 18650 mod 80w-al pár oldalon :slight_smile:

2 kedvelés

Up (ha itt is van ilyen :D)