Vape systems

Köszönöm! @Peva71 a cserét, ahogy várható volt minden rendben van a SE-vel…

9 kedvelés

Nagyon szívesen, de nekem még mindig semmi hírem…:person_shrugging::thinking:

2 kedvelés

Ohh na az baj akkor félre teszem amig neked is megérkezik addig nem piszkálom…nem értem mi vasárnap adtuk fel…várjunk.

Nézzétek meg szerintem a nyugtát amit feladáskor kaptatok, hogy jó e a telefonszám rajta

1 kedvelés

Használd nyugodtan, csak megjön :blush:

1 kedvelés

Nem kapott róla nyugtát…felénk így megy…

De az automata valami Igazolást ad ki… Különben hogy tudsz reklamálni a fox-nál?

2 kedvelés

Ezt mondtam én is a Feleségemnek ő nem szokott semmi nyugtát kérni …nem értem miért…ez van…

1 kedvelés

Vagy SMS-ben kaptatok csomagszámot. Valami visszaigazolás kell legyen, hogy igénybe vetted a szolgáltatásukat :blush:

2 kedvelés

A saját telefonszámát sem szokta megadni azt mondja elég a banki kivonat ha eltünik a csomag…

1 kedvelés

Ezt én nem értem, de…oké, akkor most várunk :person_shrugging:

1 kedvelés

Én se azt mondja mindig így adja fel eddig nem volt gond várjunk aztán majd ő megkeresi ha eltűnt…

1 kedvelés

Oké.
Ha meg véletlen rossz a telefonszám, akkor valaki értetlenül, de átveszi a csomagot, és örül neki :joy:
Na reménykedjünk :blush:

1 kedvelés

Én sem értem a lazaságát elnézést ,hogy nem én adtam fel de a buszom szereltem…természetesen ha eltűnt akkor a Se-t ki fízetem vagy vissza küldöm…

1 kedvelés

Jó hát, egyelőre várjunk. Nem a pénz érdekelt volna, hanem a csere termék :blush:

2 kedvelés

Én is sajnálom rítka példány

1 kedvelés

Na, nem jött be a se? Pont most fenem rá a fogam…

1 kedvelés

Amit küldtem helyette az jobban tetszik @Peva71 -nak…ha végre megkapja… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nekem levegősebb mint kéne, kívülről fix, és ízben se jött be annyira. Nem.rossz, de nekem nem az igazi.

3 kedvelés

Igen! A spica ízben eddig a legjobb, és ha az eredeti nem olyan macerás mint a klón…akkor boldog leszek :blush:

3 kedvelés