Vandy Vape Gaur-21

Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek az adásvétel folyamán kialakult tapasztalataimat a következő felhasználóról: @Lordthomas

Azt kaptam, amit vártam!
Minden rendben ment.
Miután elutaltam a gubát, fel is adta a cumót.
Brutál elégedett vagyok a moddal, déeleseknek kötelező!!!

7 kedvelés

Miért ajánlom ennyire? Mit tud, amit a többiek nem? :slightly_smiling_face: Kíváncsi vagyok rá, gondolkoztam egyén, de még nem nyomtam le a gombot, ezért érdekelne.:slightly_smiling_face: Előre is köszönöm! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Zoli! Nekem is van és szintén imádom.
Mérete ellenére valami meg fog benne engem is könnyen kezelhető, jó anyag használata van.
A menüje kicsit high tech nekem ezel az aplikációs dologgal (szerintem felesleges! Ki akarja a telójáról testre szabni a modját. Azért van a kezünk. :rofl:) jó az akku használata a dupla 21700-nak köszönhetően. Ez bármit meg bír hajtani gond nélkül tartósan.
Nekem is bejött!
De ha szeretnéd kipróbálni akár videóban be is mutatni szívesen elküldöm neked tesztelni.
Én kíváncsi lennék a véleményedre.

4 kedvelés

Nem nevezném magam óriási szakértőnek, de itt van pár pozitívuma e modnak.
Szerintem:
-könnyű
-nagyon kézre áll
-kevesebb watton hoz dúrvább ízeket, gőzöket, mint a Legendem
-üzemidő brutál(3 napja tolom nonsztop, nem is merül​:joy:)
-egyszerű menü
-először gagyinak tűnő anyag használat, de csak először
Hirtelen ennyi

3 kedvelés

Ezek után szeretném látni, mit mutat nekem a Legend 2

3 kedvelés

:heart::heart::heart: Nagyon szépen köszönöm a felajánlást! Nagyon jól esik. :slightly_smiling_face:

Mivel mindketten nagyon pozitívan nyilatkoztatok róla, holnap lenyomom az entert, és rendelek egyet. ( Vagy egyből kettőt :rofl:) :slightly_smiling_face:

Kivárom azt a pár hetet, és a ti kedvetekért lesz róla videó is, ha minden jól megy.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult 24 óra után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.