Vady Vape Berserker B3

Sziasztok!

Szerető gazdi keresi új barátját, Berserker B3 személyében…

Áttérnék az MTL világába, ha megtalál és segít nekem.

Várom az ajánlatokat.

Köszönöm.

Zsolt

1 kedvelés

Ha nem azonnal kell​:point_up_2:

Ha sietős::point_down:
https://masquevapor.com/es/berserker-v3-vandy-vape-rta#/229-color-stainless_steel

2 kedvelés

Köszönöm a segítséget!

Oka van, hogy pont B3, vagy csak ez volt elsőre szimpatikus?

1 kedvelés

Nem látom, hogy szállítanak spanyolon kívülre :thinking: (masquevapor)

Szállít. A Vapeototal viszont már nem…kezdek aggódni :face_with_diagonal_mouth:. MQV nagyon korrekt cég egyébként.

Alapos utánjárást követően jutottam a döntésre.
Miért kérded?

1 kedvelés

Az jó, ha körbeszaglásztad. Határozott elképzelésekbe nem rondítok bele :grin:

Csak nyugodtan.

Szívesen veszem az építő jellegű belerondításokat…

Nem tudod, mit indítasz el…:face_with_hand_over_mouth:

A b3 nem rossz egyébként, volt belőle, nem feltétlenül beszéllek le róla. Az úri közönség ugyan itt inkontinenciára szokott panaszkodni, nekem nem volt vele komoly folyás problémám.
Ha most kéne viszonylag könnyen beszerezhető mtl tankot javasolni:

1. Steam Crave Classic mtl- jól felszerelt készletbe jön, piszok jó ízű, oldalsó levegőzés,fix betéttel szabályozva( ez a kettő nálam a preferencia)
  2. Dvarw… ez eléggé adja magát mindenhol, olcsó de jó klónokkal tele a piac

És akkor mindjárt jönnek a by-ka fanok( vigyázz velük, szinte már fanatikus szekta), aztán a Bishop, Pioneer v1.5… messzire vezet ez​:slightly_smiling_face:
Aztán megkapod az ívet, hogy csak a felső levegőzésű tank a jó tank, lesz itt minden!

1 kedvelés

Úgyérzem már kapom az ívet… :grin

Az általad felsoroltakon már mind végig mentem és maradt a Berserker…

Várom a cunamit! :joy:

Azért ezek viszonylag egy kategóriában mozgó, eléggé bejáratott tankok, mindenki a saját előnyeivel-hátrányaival, egyik picit olcsóbb, másik picit drágább. Komoly mellényúlást nem csinálsz egyikkel se, ha pedig nem jön be… lecseréled​:slightly_smiling_face:

Ha viszonylag határozott az elképzelés, akkor fáradjon az ENTER billentyűhöz. Legrosszabb esetben max. megveszed az összeset szép lassan( ha elkap a gépszíj,huh​:grin:)

Megyek az enterhez…

Sziasztok :slightly_smiling_face:

Én úgy tekintek a keres hirdetésekre, ha kifejezetten meg van nevezve a készülék, tank stb… akkor a döntés már megszületett a hirdető részéről. Feltételezhetően már korábban utána járt és nem véletlen esett erre a választás. Ha a hirdetés előtt indít egy témát a Kérdések kategóriában, hogy ki mit ajánl vagy kinek mi a véleménye erről, akkor mehet az ajánlgatás mert még nem teljesen biztos benne. Tudom, hogy mindenkit a jószándék vezérel, de kérlek titeket is, hogy hasonlóan tekintsetek ezekre a hirdetésekre és ne beszéljünk le senkit az eredeti elképzeléséről, mert lehet neki éppen az lesz a nyerő. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

ez mindig úgy indul, hogy érdekel valakit egy döntés miértje…aztán szót szó követ :smiley:

1 kedvelés

Köszönöm a támogatást, de engem nehéz megingatni…

1 kedvelés

Nem lősz mellé a berserkerrel, nagyon egyszerű mwgtekerni és piszok jó ízeket ad.

2 kedvelés

Köszönöm, így hallottam. Aki használja nagyon szereti