Üvegszál beszámoló

Sziasztok!

Megérkezett Zolitól az üvegszál még a hét elején, viszont csak a mai napon jutott idő a tesztelésre. A Dvarw MTL FL-t választottam erre a célra. Forró vizes fürdő után be is operáltam. Úgy tűnik, hogy sikerült megfelelően elvezetni az üvegszálat, aminek nagyon örülök, mivel ez az első kísérletem vele :slightly_smiling_face:. Nem kaptam szárazat, és nem is folyt meg, szóval minden nagyon zsír :smiley:. A gőzmennyiség megfelelő, az ízek tiszták viszont jóval gyengébb mint az előző tekeréssel (2mm-es magon Ni80 clapton). Elképzelhető, hogy teszek egy próbát egy 0,2 mm-es Ni80 huzallal megtekerve, ugyanis felcsigázott ez az üvegszálas téma :smiley:. Köszönöm szépen a lehetőséget @HaaszZoli :slightly_smiling_face:!

12 kedvelés

Köszönöm szépen a visszajelzést/beszámolót! Használd egészséggel! :slight_smile:

5 kedvelés

Köszi szépen! A további kísérletek szintén dokumentálva lesznek :smiley:!

5 kedvelés

Úgy felcsigáztok ezzel az üvegszállal, hogy még a végén én is kipróbálom ismét… Még van is itthon a Taifunos korszakból. :grin:

2 kedvelés

Ez nagyon szép lett András, gratulálok :heart_eyes:

3 kedvelés

Köszönöm szépen! :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Köszi Andris, első bálozóként nyúlom is a tippeket! Még a teszt előtt állok, lassan összegyűjtöm a bátorságot ahhoz, hogy hozzáérjek az üvegszálhoz. :wink:

2 kedvelés