Utazó tankok UD AGA T7

Sziasztok!

@Tibor_Varga felajánlásának köszönhetően került hozzám egyszerre három tank is. Az UD AGA T7 volt az első, amit kipróbáltam.

DSC_2701

Első nekifutásra egy szimpla tekeréssel próbálkoztam, amihez egy Ni80-as mtl superfine fused claptont használtam. A vattával kellett egy kicsit játszani, mivel alapvetően duál tekerésre találták ki így négy csatornán keresztül kapja a levest. A vattát hosszabbra hagytam, és a bekötő oszlopok között elvezettem, hogy mind a négy csatornához jusson, a megfolyás elkerülése érdekében.

A művelet sikerrel zárult, és elég jó ízeket sikerült előcsalogatni a kazánból.
Aztán a mai Live után elkezdtem unatkozni, és úgy döntöttem, hogy megépítem duálban is, melyhez Ni80 30ga huzalt használtam. Olyan szépre sikerült elsőre, hogy elöntött a büszkeség :sweat_smile:. De komolyan jó volt ránézni :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:. Jóval levegősebb, mint amihez eddig szoktam, mégis egy újabb élménnyel gazdagodtam ízben és gőzben is :slightly_smiling_face:. Bánom nagyon, hogy az Ego után nem folytattam a gőzölést, mivel így sok minden kimaradt nálam. Ezúton is ezer hála Tibinek, hogy kipróbálhattam ezt a régebbi kazánt! Így most alig várom, hogy holnap az Origent is megépítsem. Remélem, hogy azzal is boldogulni fogok :slightly_smiling_face:.

12 kedvelés

András, szépen építetted meg, köszönöm! :blush:

3 kedvelés

Köszi András, mindig tanul az ember! És én is. :wink:

3 kedvelés

Köszi András! Király lett! :slight_smile:

1 kedvelés

Hú de szép!

2 kedvelés

Csak ámulok! :flushed: Az Aga nekem is kimaradt. De olyan szépen megépítetted, hogy bánom, hogy nem volt nekem is. Köszönjük András! :smiling_face_with_three_hearts: És természetesen Tibinek is, hogy ez összejöhetett. :kissing_heart:

3 kedvelés