Új moderátort avattunk!

Sziasztok. :blush:

Ezennel örömmel szeretnénk bejelenteni Nektek, hogy mostantól @Csinos248 moderátori szerepkört tölt be az oldalon. :smiling_face_with_three_hearts:

Kiérdemelte az igyekezetével, az elhivatottságával, a Tagok iránti odafigyelésével és tiszteletével, és nem utolsó sorban Attila egy nagyon jó arc. :smiling_face_with_three_hearts:

Fogadjátok Őt szeretettel. :heart:

Köszönjük @Csinos248 ez eddigi és jövőbeni áldozatos munkádat. :kissing_heart:

28 kedvelés

Gratula az új moderátornak! :grinning: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

10 kedvelés

Gratulálok,igen,ő nagyon alkalmas erre a feladatra😁

10 kedvelés

Hujuj,én köszönöm a lehetőséget!
Megtiszteltetés,de komolyan!

12 kedvelés

Nem vagyok a szavak embere,de ígérem holnap írok pár sort ,ki is az a csinos és hogy miért is csinos lassan 2008 óta kb.

11 kedvelés

Gratulálok!!! :smiley::+1:

7 kedvelés

Gratulálok! :slight_smile:

8 kedvelés

Gratulálok Druszám ! :+1:

7 kedvelés

Gratulálok Attila!:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Gratulálok! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Az kimaradt a gratuláció mellől, hogy epekedve várom!:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Rajta leszek!

4 kedvelés

Gratulálok!

5 kedvelés

Gratulálok :relaxed:

5 kedvelés

gratula​:+1::wink:

5 kedvelés

Gratulálok, Attila! :slight_smile:

6 kedvelés

Segítek ahol tudok,ígérem!

7 kedvelés

Írtam pár sort, ahogy a napi mókuskerék engedte :slight_smile:

Sziasztok !

Hol is kezdjem.? Talán legyen a Csinos248.A számok mindössze az egykori autóm rendszámának végéből maradt meg. Nagyon szerettem és hálás kis autó volt, „jóban-rosszban” , ezért is követi az életemet a 248,illetve 2x4=8 vagy 8/4 = 2. J A Csinos picit hosszabb történet. 2009 környékén fel kértek, legyek amolyan fej modell egy vizsgához ( fodrászos vonal ),de mondták,alkalmi ruhát is vegyek fel pl öltöny stb. és minden, ami kell. Ugye munkaidőben voltam és vittem magammal egy öltöny hordozó zsákban. El jött az idő, át kellett öltözzek, jelenés van a vizsgán. Mikor meg jelentem a kollégák között teljes díszmagyarba ennyit mondott a kolléga : „ Azta ku…a életbe, de CSINOS ez a srác! Hova mésssz lagziba, meg kérték a kezed? „ Ettől a perctől fogva minden nap csak az jött, hogy pl… „ nem tudom,csinos intézte kérdezd meg”, „ elöl a csini fiúúú tudja” stb stb… Nos így került rám a Csinos, egy két embertől a Csini név. Szóval, ha már kérte kezdéskor a Vaperina a nevet, itt is evidens volt a Csinos248 név használata. Az anyakönyves becses nevem Kovács Attila, idén leszek 40, szóval még csikó. Facén nem használom a hivatalos nevemet, mert bele fáradtam, hogy a boltba betérő azon vásárlókba, akik azt hiszik, hogy egyszer ki szolgáltam őket, akkor ismernek és jelölnek, HÁT NEM ! Számomra ők nem ismerősök és főleg nem barátok. Ez van én ilyen vagyok, e téren. Más téren, néha egészségesen nagyképű vagyok ( állítólag ),de ahogy észre vettem magamon már rég vissza vettem,hisz a kereskedelemben sem célra vezető. Inkább olyan maximalista ( mint Apám volt ), nem szeretem NEM befejezni, vagy félbe hagyni, amit el kezdtem. Napi munkám miatt is lehet ez, mert szeretem ha a T. ügyfél azt kapja amit kért és nem kell vissza hozni a motyót ( autóalkatrész ). Magán életben,szerintem segítőkész vagyok,néha túlzottan is. Tudok flegma is lenni,persze ha úgy adja az adott pillanat. :slight_smile:

Jelenleg Pécsen élek, de amúgy Zalai huligán vagyok. Egy szem pici fiam van 10 éves és persze van néki anyukája, aki az én kis feleségem. Mind ketten a kereskedelemben dolgozunk.

A VAPE nálam már elég rég óta jelen van. Hol vissza-vissza tért az analóg ( már csak gőz ! ), de hát kinél nem? J A teljes áttérést, nem jelentem ki, majd oda fennnnt Édes Apám mellett. Ő mondta mindig, hogy a kis ördög mindig ott lesz motoszkálva az agyban ( 20-30 év után is ),akkor most rá gyújtanék egy bagóra. Ő akkor ha jól emlékszem, a barna szofit tette le, mikor 10 ft alatt volt jóval egy doboz ára.

Én kezdéskor egy olyan E cigivel kezdtem, aminek az alsó szipka részét kellett le tekerni ( nem most volt, tizen pár éve ) és abban volt az íz része. Valami patronféleség. Majd közbe jöttek az EGO-k és a minden féle világítós végű, vattás szutymálékok. Idővel jöttek mentek a kezdő szettek,pikók és társai, de közbe közbe volt analóg is sajna. Jelenleg inkább a DL vonal van,vagy tág mtl szűk dl, de inkább a DL. Lenne még doszta amit tudnék a Vape múltamról is írni,de sajna most nem fér bele.

Annyit még a végére, amit nem szabad NEM elmondanom, hogy ha a Kingát nem ismerem meg akkor még a facés korszakból ( fasztekes lomizás-adok veszek stb… ), most nem írnám eme sorokat! Köszönöm Kinga !Druszám kollégának, Huszár Attila, is köszönet a múltban elkövetett segítségekért!Valamint nem utolsó sorban Donátnak is Köszönet az általa kapott bizalomért!

Mindent is el fogok követni, hogy továbbra is hasznos része legyek eme remek közösségnek!

Szép Napot mindenkinek !

Ui.: elnézést ha kicsit össze-vissza kapkodott rövidke iromány,tele hibákkal de most csak ennyire futotta

17 kedvelés

Szuper lett ez a “let mi introgyúsz májszelf”!!! :smiley::+1:

5 kedvelés

Köszi Csini Fiú!:kissing_heart: Most már értem, miért a Csinos. :slightly_smiling_face: Elsőre fura volt, de így már teljesen érthető! :slightly_smiling_face: A többit úgyis tudod! :heart::slightly_smiling_face:
Sok sikert, és kitartást! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés