TESZT - Phenomenon Zest 2.2 Clone tapasztalatok

Sziasztok!!!

Phenomenon Zest 2.2 urs klón tesztelésének tapasztalatait megosztom veletek… Szerintem már @Andras_Barton is kíváncsian várja!!! :wink:
A hét elején vettem át eme szépséget…

Már első látásra nagyon megtetszett és kíváncsian vártam, hogy a kis kazánterű tankocska milyen ízeket produkál!!! Szerencsére a héten kicsivel több szabadidőm volt, így jöhetett a tesztelgetés.
Először megnéztem András videóját, amit készített róla. Ez sokat segített, Köszi Bandi!!! :grin:

Külsőre ügye már elnyerte a tetszésem, úgyhogy gondoltam lássuk milyen építésben és ízben a Zest. Kicsit nehézkes volt a szétszedése -szorult-, de valószínűleg az eltisztítás következtében a gumi tömítés kicsit megtapadt a palásttal. Sikerült és egy kicsit meg is kentem a tömítéseket kicsi alappal, hogy jobban csússzon. Már akkor szembetűnő volt, hogy tényleg picike a kazántér!!! Ez nekem szintén szimpatikus, mert szeretem a kis kazánterű tankokat, azok jól adják az ízeket!!! :grin:

Viszont nagyon érdekes volt, hogy mennyire kicsi a lébeömlő nyílás, vályat… Első körben megtekertem 2,5 magra SS316 huzallal 1,2 ohm-ra. Bevattáztam, ritkítottam, össze tekertem, próba. Ezt sajnos nem fotóztam le, de már annyira izgatottan vártam az eredményt, hogy el is feledkeztem róla!!! :grinning:
Fél napos használat után éreztem, hogy valami nem az igazi, de nem az ízekkel és nem is a vattázással. Gondoltam újra tekerem csak kicsit kevesebbre és még a fotókat se felejtsem el lehetőleg… :blush:

Minden szempontból kevesebbre törekedtem, így 2 magra SS316 huzallal tekertem egy 0,72 ohm-os tekerést. Egyébként én 0,8-0,9 ohm-os tekerést használok az Mtl kazánokba, mivel a levegősebb Mtl-ket szeretem!!! :heart_eyes:

Naaaa mondtam magamnak, ez lesz a jó nekem!!!

Jöhetett a vattázás, amihez a Cotton Bacont választottam. Ritkítás is megtörtént, de elsőre a hosszát is elcsesztem szerintem, úgyhogy most erre is odafigyeltem… Egészen a bázis aljáig hagytam, ott vágtam. :hugs:

Lötyizéssel könnyen beilleszthető volt a helyére a vatta. Jöhetett egy kis izzítás!!! :sunglasses:

Egyébként elsőre azt hittem, hogy sokkal nehezebb lesz a huzalt leforgatni és a vattázás is macerás lesz, de meglepően egész könnyen ment!!! Minél többet használom - tesztelem, annál jobban tetszik!!! :smiling_face_with_three_hearts:

Összegzésként nagyon jó Mtl kazán és rettenetesen tetszik!!! Ízben kegyetlen jóóóó!!! Gőzben sem gyenge!!! Egyszerűen tökéletes számomra!!! Szerelmes lettem belé!!! KELL!!!

Köszönöm a lehetőséget a Zest kipróbálására @Andras_Barton, de a tovább küldése még várat magára, mert a 2 hetet kiélvezem a tesztelésre!!! Viszont tutira lesz egy nekem is, mert már most imádom!!! :revolving_hearts:

A végére azért csináltam egy rövid videót is:

15 kedvelés

Gratula @Huszi ,ügyes vagy​:grin:A gőz jó pár dl rta t odaver​:joy::joy::joy:

6 kedvelés

Nagyon jó lett a beszámoló :slightly_smiling_face:! Könnyen bele lehet szeretni :smiley:. Ízben talán ő a legjobb kazánom.

6 kedvelés

Ízben egyszerűen fenomenális!!! Tényleg szerelmes lettem a Zestbe… :smiling_face_with_three_hearts: Köszi a lehetőséget!!! :+1:

6 kedvelés

Király lett a leírás @Huszi! Köszi szépen! :slight_smile:

5 kedvelés

Nekem már nem is hagytatok szavakat. :slight_smile: Parádés lett no. :+1:

6 kedvelés

Helló!
Nagyon frankó kis beszámoló,de a videó a végén,na arra nem tudok mást mondani,mint:FAXA​:+1::slightly_smiling_face:

6 kedvelés