Takarítós nap ⛅

Sziasztok!!!

Láttam, nem mindenkinek volt ez a mai nap valami fényes… Sőt még napos sem!!! :cloud::cloud::cloud:
Én ezt a napot a nagytakarításnak szenteltem.
Keverés múlt hétvégén megtörtént, tekerést holnapra tervezem. :grin: Általában minden hónapban 1-szer nagytakarítok, de ez most a nyári rohanó napok miatt kicsit kitolódott. Ez nem azt jelenti, hogy havi 1-szer takarítom csak a tankokat - modokat, csak nem ennyire alaposan. A nők, asszonyok is szoktak nagytakarítást csinálni, csak ők máshogy és mást!!! Nem úgy mint a Vaperinák, hiszen ők is szokták ezt a fajta nagytakarítást is végezni!!! :blush:

Ha esetleg jönne kérdés, de miért???
Azért, mert simán a csapvíz vagy az áztatás nem takarítja ki ennyire a cuccaim. Azért maradt a tisztítóban nem kevés “dzsuva”… :face_with_hand_over_mouth:
Nem, nem kell rögtön ultrahangos tisztítót venni!!!
Csak mivel én nem szedem darabokra a tankokat és nem használok tisztító szert, így ez számomra a legjobb és legegyszerűbb megoldás. :wink:

Mostmár tiszta minden, holnap jöhet a tekerés!!!
Esős időben nekem a legjobb elfoglaltság, hiszen ez is nagyon fontos… A modok is kaptak egy áttörlést, csatlakozó tisztítást, de természetesen nem a mosóba!!! :laughing: Olyan szép tiszta minden… :heart_eyes:

Nekem így telt el a szombati nap… :hugs:

20 kedvelés

Vennem kell egy ilyet…már rég szemezek vele. És akkor csak bedobod és ritty-rotty tiszta lesz? :grin:

7 kedvelés

Szemezgetek eggyel a franciàknàl,de úgy vagyok vele ha lesz öt tankom,akkor majd talán…A leiràsàban azt olvastam,hogy mosàskor a tömítèseket ne hagyjuk benne??Ez komoly?Gondolom hülyesèg,pont azok a rèszek ahol a legtöbb cuccos le tud ülepedni.

4 kedvelés

Valahogy úgy… :grin:

2 kedvelés

Én nem szoktam a tömítéseket kiszedni, sőt nagyon szét szedni sem… Eddig minden rendben a tömítésekkel, pedig már többször voltak a mosóba!!! :blush:

3 kedvelés

Jaaaa és már írtunk is róla!!! :hugs:

8 kedvelés

Nem tudtam aludni, úgyhogy korán kezdtem a tekergetést, de most minden üzemképes… Még egy kis porlasztó felújítás is belefért a délelőttbe!!!

Szerintem ezzel is elleszek egy darabig!!!

Most pedig így ebéd után, jöhet egy kis délutáni szieszta!!! Szép vasárnapot mindenkinek!!! :hugs:

11 kedvelés

Én is szemezgetek vele, mert másra is jó lenne,
ha valaki lát Best Buy-t ossza már meg velünk. :slight_smile:

A jó múltkor láttam az aLdiban de már nincs sajna.

4 kedvelés

Nem tudom feletek mi a jo ar,de a franciak most ennyiert akciozzak:

6 kedvelés

Itthon nézegettem, olyan 12k körül indulnak.

1 kedvelés

Ez kb ilyen árban van ha adnak 20%-os kupont és még pofás is szerintem.Még szerencse hogy pár napja rendeltem tőlük úgyhogy én most kihagyom .Kell még egy tank mielőtt rászánom magam​:grin:

4 kedvelés