Szitt mesterré válásom 🤣

Szeretném még köszönni a megelőlegezett bizalmat úgy elküldeni, hogy nem is fizet az ember. @Zoli46 a fénynél is gyorsabb, és a legfelsőbb bíróságtól is korrektebb. Csomag kézhez vétele után már utaltam mert úgy jött a lóvé a csillagok állás jó :rofl::grin:.
Íme a FÉNYPALLOSOM

12 kedvelés

Köszönöm a vásárlást én is, örömteli használatot​:+1::slightly_smiling_face: if you, pada van! Gréting yor Másztör Shit Lord​:mosque:
Erős vár a mi istenünk, tu dö Darkszájd.

(Amúgy kúwa jól néz ki, Bástya. Nem eladó? 3k kp és indulunk! Én Lesszinek neveztem el, hátha hazaTIR…)

3 kedvelés

És csak tudd 0,9 Ohm 20w . A sárkány vissza fúj K nagy gőz :+1:

Aztaaa!Gratulálok! Feltűnő cucc…

1 kedvelés

Nem ezzel a tankal lesz de már veszem a méreteket kis szélesítéshez a tetejére :grin:

A mod az jó így inkább valami másss tank kéne rá…szét ne faragd… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Kayfun V5 volt nekem rajta, azzal szép volt. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ha az jó rá adok egyet csak ne bántsd a modot (komolyan mondom adok egy klónt szívesen)

Nem piszkálás, csak mutatom, de tényleg ne bántsd a modot. Nem nagy összeg egy V5 klón. :slight_smile:

6 kedvelés

Ez így igen :+1:

Eláruljátok nekem tudatlannak,hogy ez milyen mod? Tényleg baromi jól néz ki!

Ez az?

1 kedvelés

Igen, ez. De tudtommal már nincs app hozzá, így kis időt kell ráfordítani a kezelésénék elsajátítására. Nem bonyolult, csak fura az egy gombos vezérlés. Nekem legalábbis. :slight_smile:

4 kedvelés

Nem faragom gyártatom pluszba :grin:

Ezen tank alá? Kíváncsi vagyok…

1 kedvelés

Köszönöm,hogy ismét számíthattam rád! :hugs:

1 kedvelés

Mód közepén választható mit szólnál egy ilyen kinézethez :grin:. Csak fésűs menet mérő kell melóból

Ez elfogadható kinézett…

Nem is tettem semmit. :blush:

Ja kicsit fura de már smok sid volt kezemben hamar eszembe jutott, hogy s mint :grin: