Szilikon gyűrűre lenne szükségem

Hölgyek, Urak ha van valakinek elfekvőben fekete, 7mm magas, szilikon vape gyűrűje, 24mm széles tankra, attól szívesen átvenném. Mindenhol random színben árulják sajnos. Feliratozott is jó, akkor kifordítva használnám.
Írjon rám akinek lenne…köszi
Jegyzet 2022-10-12 232635

1 kedvelés

Szia ilyenek vannak csak melózóm és nem tudom mikor volt bent ilyen nyugodót napom :rofl: Egy IT életében ritka az ilyen . Kolléga meg össze vissza pakolt mindent . De én 24 es tankokra használom őket és jók . Vonalzóért meg ki nem megyek most :grinning: Rögtön munkáét kapok :smiley: De én ezek használom 24 és 22 es tankra és jók. Ha gondolod holnap egy levél formájúiban feladom .Bocs hosszú lett …

1 kedvelés

Nekem is van pár, de asszem 22mm a köre. Sőt, biztos, mert Dwarvon használtam. Fekete alapon koponyás, úgyhogy nem kell kifordítanod sem. :grin: Ha érdekes lehet számodra a 22mm-es is akkor kérlek írj egy címet privátban. :slightly_smiling_face:

Szerk.: De azért délután jobban körülnézek, hátha van 24es is a “nagy dobozban”. :no_mouth:

1 kedvelés

Szia megnézem neked aztán ha van fel adom én is neked postán ajiba​:blush::grin:nem baj ha rózsaszín​:sweat_smile:

Haha…begyűjtöm egy helyre az összeset IS​:grin:…aztán ha bárkinek kell a jövőben annak ajándékba megy tőlem is :slightly_smiling_face:

Btw, az Ni80 26ga huzal még azóta is gazdát keres…ajándékba megy annak aki használni tudja!

2 kedvelés

Sajnos az összes felajánlott 24cm-es átmérőre való vape band túl széles (1cm) vagy nem fekete volt.
Szóval továbbra is kutatok…ha lenne még valainek vagy tud shop-ot ahol kapható kérem jelezze.
24cm-es tankra, fekete színben (akár felirattal is), max 7mm-es függőleges magasságban…kb mint a képen

Esetleg ha vennél megfelelő átmérőjű fekete szilikon csövet, azt levágnál belőle akkora méretet amekkora kell? És akkor jutna mindenkinek belőle. :wink::joy:

Nem tom milyen széles de hátha:

Erre már rákérdeztem…sajna ez is az 1cm-es verzió.

De mi a baj az 1cm-rel?

Hát, hogy nem 7mm :rofl: és 7-8mm-es résbe nem fér be az 1cm-es

1 kedvelés

https://www.obi.hu/kesek-es-ollok/obi-szike/p/2305613?wt_mc=gs.pla.&wt_cc1=18262079436&wt_cc4=m&wt_cc9=&gclid=EAIaIQobChMIwYKQv9Tf-gIVjcp3Ch3WSA8PEAQYASABEgLswfD_BwE
:thinking:

1 kedvelés

Na, ígéretet kaptam INNEN, hogy csak fekete 22x7mm-est küldenek, de 1.5hónap múlva kiderül mit ért az ígéret.

A kis dolgoknak is örülni tudok…megjöttek 9nap alatt ali-ról a fekete vape band-ek.
Nekem így még jobban tetszik a szett :heart_eyes: Megérte felhajtanom és ajánlom a shop-ot.

9 kedvelés

Értemmááá :smile:

Az 1cm széles már rálógott volna a bubis palást széles részére…így lett síkban, kivolt ez találva. :wink:
Viszont egyelőre tetszenek a feliratok…így nem kifordítva került fel.

Öröm bódottá!