Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Jó kis anyag 600kg meg az apró prima gerlyesztéssel . A videón 1-es fokozatban megy manuális üzemben 2-en már el frecsen 3-as instant olvadás 4-es instant réz gőz láng tenger. Holnap felrakom a képet teljes valójában

1 kedvelés

100A körül izzítsd csak, és fujkáld közben. Úgy lesz jó. Aztán csipesszel kicsit összenyom, és bele a strandtörölközőt. 2-3 deci levessel beáztatod.
Bár én nem értek az Ultra DL-hez nagyon.
@Killadelphia ez a coil örök élet!

Á hogy 100A legyen ki kell venni kb 2 biztosítékot meg le kell kötni a gerlyesztést pár sorról . 5x10es réz tápkábel még csak kibírja ez a jó vas még acélt is heggeszt tömören az öregek azt mondták 25ös átméroig . Holnap dobok a modról teljes képet még össze rakok egy normális vezetésű tekercset kevés volt a kézi erő.

:smiley: :smiley: :smiley:
És amúgy mennyi liquid megy el egy nap?
Így dl-ben 2-3 liter

Van pár köbös tartály melóba kókusz olajat kerek a szerszámosoktól emulgalok majd valami.

Mehet fel az IFA platóra, gázpedlára rákötni aztán kész a squonk mod

1 kedvelés

Hú papír stantus légüres térben most eset le ez abszolút mecha mód

1 kedvelés

IFA kevés talán hibrid generátor kis pót és egér kamion kombó

1 kedvelés

Autó squonker :rofl:
Avagy: autosquonk - nem jól csinálod

1 kedvelés

No ahogy ígértem a Hyper szuper mega mód


2 kedvelés

Ó hát ez gurul nem kell IFA hozzá :grinning: csak egy jó nagy akksi hogy hordozható legyen

Hát akksi az a kamionos kivitel kb 10 db 24v os egy olyan 10kw is inverter sinuszos és talán még szólal 2-5 ször

Még fejleszteni kell rajta :grinning:

2 kedvelés

Ahogy ígértem újra tekerve várom a pontszámokat.


1 kedvelés

Zseniális

Happy Simon Cowell GIF by America's Got Talent

Ma ezt többek között…



6 kedvelés

Mindenhez IS értesz :grin:szép lett ! :fist_right::fist_left:

1 kedvelés

köszi! az egyik kedvenc munkám közé tartozik a szobrászkodás… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Na, hát már restellnivalóan átlag 12 napja nem újítottam fel tankot :roll_eyes:ez még @Ispy Istvan kollégának is sok(k) :rofl: de volt bőven dolog, gondok, plusz a lakásrenova. De már alakul.
Úgyhogy ezt mind ma délután tekertem meg, és töltöttem újra. Már érdekes ízeim voltak…:grin:
Felvettem vagy a citromost, vagy a Kentakit, és fura hasonló volt :roll_eyes:

A csapat, amivel Zoli csapat:


Sorban:
IW citromos nápolyi, Kentucky, IW Melon, Tobacco symphony+Arabica mix, Solub Peach, Habanos, és Azhad’s P1000, és Brown Tabac :+1:
És a konyhácska mint futó project:

Most “édes” pakolásokba…
De már ízes vape újra!

Mindenkinek könnyű hetet!

7 kedvelés

Nagyon ügyes vagy, szuper lett . Nagy gőzöket hozzá.

1 kedvelés