SS fémszövet

Sziasztok!

Némely régebbi tankoknál a lészállítást a mai sodronyok helyett fémszövetek végezték el. A kérdésem, hogy esetleg van-e olyan vaper közöttünk, aki tudná, hol lehet Pesten ilyen fémszövetet vásárolni?

Köszönettel

Én vettem fém szövetet az ecigi online oldalrol de nem éri meg ha csak azt veszel onnét

Köszi, a termék már nem elérhető náluk.

Sajnálom ennyit tudtam segiteni ezek szerint kifutott a genesis tankok ideje

Azért én megköszönöm. Találtam, csak ott kis tételben nem adnak, nekem meg nincs szükségem egy végre… :joy:

Na igen bár a maradékot fel lehet használni másra is vafgy esetleg el is lehet passzolni van egy érzésem hamarosan ugy is fogják még keresni

Sziasztok! :slight_smile:
Nekem is szükségem lenne fémszövetre,de sajnos csak külföldi oldalon találtam.Az sbcig nevű oldal ha újra beindulna, akkor nagy mákunk lenne.

Alin találtam…

Minél sűrűbb szövésű, annál nagyobb gőzt ad. :slightly_smiling_face: Amúgy nagyon finom tud lenni egy mesh tank, de függ a mesh gyártójától is. Illetve a huzalokra és mesh-ekre tökéletesen igaz a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. :slightly_smiling_face:

Ezt nem fűtőszálra használnám, hanem a dzsúz szállítására. :blush:

Teljesen kiment a fejemből bocsi. Pedig olvastam is. :flushed: Arra is valami sűrű szövésűt kéne szerintem. :thinking:

Igazából nem tudom, melyik lenne a legjobb, egyenlőre csak tapogatózom… :blush:

1 kedvelés

Nekem a FEV-ben valami 400as SS fémszövet volt. És nem is volt rossz. :slightly_smiling_face: Csak nekem maga a FEV nem jött be.

Kiváncsi leszek, pont most várok egy FEV 4.5-t… :smiley:

1 kedvelés

Egy kis érdekesség a fémszövettel kapcsolatban. Egy Dvarw FL építése. A lényeg 02:10-től kezdődik. :slight_smile:

7 kedvelés

Nos, megérkezett a fémszövet, és már egy-két próbán át is esett. És hogy milyen? Azt majd élőben elmondom. Ha kíváncsi vagy rá, színesítsd a társaságunkat a Zoomon! :slight_smile:

6 kedvelés

@Tibor_Varga ez egyre jobban érdekel,főleg,hogy ma láttam egy videót amibe a fószer ss mesht hajtogatott bele a Kayfun Liteba a vatta helyett,mindenféle vatta kiséret nélkül​:smirk:

1 kedvelés

Kipróbáltam, nekem nem jött be, nem hozza sem az íz-, sem a gőzélményt.

3 kedvelés