Smok tfv8 cloud beast + rba betét

Üdv. mindenkinek!
Elcserélném Smok tfv8 cloud beast tankom rba betéttel más, minimum 25-ös átmérőjű duál dl rta tankra.
Nem árulok zsákbamacskát, ezért itt leírom a csereszándék okát.
Nem hinném hogy hibás a tank, szerintem inkább rossz konstrukció, mert többször sikerül rosszul vattázni, mint ahányszor jól.
Azért vélhetőleg nem hibás, mert sikerült már folyásmentesen bevattázni és nem volt vele semmi gondom, pedig kint dolgozom az utcán, extrém körülmények között van a tank folyamatosan(mozgás, rázkódás, hideg, eső). Viszont amikor nem sikerül jól vattázni, akkor 5-6-7 slukk erejéig jó, de ahogy leteszem, egyszer csak kiokád a levegő nyíláson úgy 1-1.5ml likvidet egyben. Biztosan van rá módszer hogy ne csináljon ilyet (hisz véletlenül nekem is sikerült), de én túl öregnek érzem magam az ilyen izgalmakhoz, valamint nem szeretnék váratlanul azzal szembesülni kint az utcán, hogy előveszem munka közben a zsebemből és úszik a modom a likvidben. Tehát csak olyan jelentkezzen, aki tudja mit kell vele csinálni, mert nem szeretnék egy mod-halál okozója lenni. Elsősorban Pécsen érdekel a csere, de posta is szóba jöhet december elején, fizu után. A tankhoz szinte minden megvan (plusz üveg, póttömítés, csavarok), dobozában, az eredetiséget igazoló kaparós rész még nincs lekaparva, tehát ellenőrizhető.

3 kedvelés

Egy jó OBS Engine cserébe? :rofl::rofl::rofl:
Poént félre téve, ha nem viszik el addig, akkor december közepe tájékán beszélhetünk majd róla! :slight_smile:

2 kedvelés

:joy::joy::joy: Tulajdonképpen még az obs is megfelelő lenne. Ha akad más cserealap akkor az, de ha nem, akkor jó az obs is. Sajnálom, mert nekem rohadtul bejön a tfv8 rba-val, de nem kockáztathatok, hogy úszik a zsebemben a mod és arra veszem elő, hogy az egyetlen modom meghalt, mert az nagyon nagy baj lenne!

1 kedvelés