Segítség! Valami problem

Sziasztok!!!

Van valakinek valami ötlete, miért csinálja???
Előre bocsátom, hogy a tűzgomb nem szorul, nem ragad be… Valamint szoftver is frissítve lett!!!

Nekem passz mi lesz a gond. :thinking:

mi a mod típusa?..

Nem ázott el. Vagy talán a frissítés?

@LordGaret Asmodus colossal…

@Tibor_Varga nem ázott és sajnos még a frissítés sem segített rajta!!! :disappointed:

Frissítés után kezdte el?

Már előtte szórakozott, de a frissítés se segített rajta… :grinning:

Nekem a Joyetec Espion Tour csinált ilyet egy beázás után…

Szia!
Ha a mikronyomógomb belül oxidált, az tud ilyet csinálni. Nem tudom, hogy szétszedés nélkül a kontaktspray tudja-e orvosolni, de egy próbát megér.

Én próbáltam már, nekem nem jött be… :neutral_face:

A gumiharand repedt, szakadt szét valószínűleg.

Szétszedtem, de nem látom, hogy el lenne repedve… Viszont akkor már egy kis tisztítás is volt, kíváncsi leszek, hogy meggyógyult-e!!! :grinning:

1 kedvelés

A gumiharangra rá szokták rögzíteni, ragasztani a gomb részét, alapból nem látszik. Ha ezek nem special gombok lennének, kompletten kéne ilyenkor cserélni. Korábban amikor voltak itthon szervizek, így javították.

Mindegy, majd alapos takarítás után kiderül, hogy meggyógyult-e vagy mehet valakinek alkatrésznek vagy bütykölésre :grin::grin::grin:

Koszos volt az már biztos… :grinning:

Szeretek bütykölni :wink:

2 kedvelés

Ma már teljesen elpárolgott a tisztító a modból és reggel óta tesztelem mikor jön a hiba ismét… Hát az alapos takarítás, tisztítás meghozta az eredményt!!! Csodákra képes az alkohol, naaaa nem úgy :joy::joy::joy: Úgy tűnik nem lesz átadva bütykölésre!!! Bocs @AGA:grin:
Ennyi puff után is hibátlanul működik!!!

3 kedvelés

Ezek szerint mégiscsak koszos volt :slight_smile:
Nem gond, bőven van projectem, pl. betört touch mod kijelző csere is soron van. A gombhiba pár éve sok modnál előjött, szerencsédre ennél nem az volt.

1 kedvelés

Akkor az enyémet is darabokra kell szednem… :smiley:

1 kedvelés

hello nekem van egy livepor 100 asom, megfolyt a kijelzője. Anno nagyon szerettem és elég sokat használtam. Ha érdekel szólj

1 kedvelés