Rendelés kifizetés

Sziasztok.

Új tagként szeretnék tőletek segítséget kérni.
3 hete vagyok vaper :relaxed: egy kölcsön készüléket használok, de szeretnék rendelni egy sajátot is mostmár. Meg is van a típus, meg is rendeltem a sourcemore oldalon, viszont elakadtam a rendelési folyatban. PayPal rendszeren keresztül szeretném rendelni, viszont nem fizeti ki automatikusan, valahogy el kellene utalnom.

Esetleg valaki találkozott már ezzel a “problémával”?

Lehet úgy fizetni hogy mégis PayPalon keresztül menjen, vagy ha nem akkor hogyan tudok?

Esetleg más jó árú oldal, ahonnan viszonylag hamar érkezik a rendelés?

Köszönöm szépen

1 kedvelés

Szia Eszter!

Be vagy regisztrálva a paypalra? Hozzá van rendelve a fiókhoz a bankkártyád? Lehet azzal külföldön fizetni?

Egyébként meg ha a sebesség a cél, akkor sajnos az SM nem túl jó választás, nekem 3 héttől 2 hónapig volt ott már minden.

Eus oldalak:

kumulusvape.fr

vapeototal.net

Ezeknél 1 hét általában, vagy ott a vaporizm.cz, de ott csak emailben tudsz rendelni, angolul kell leírni miket rendelnél meg, hová kéred, hogy fizetnéd (ott lehet utánvéttel is).

4 kedvelés

Szia, a sourcemore esetében a rendelés minden csak nem gyors lenne.

Alapvetően jó árakkal dolgoznak, és gyorsak…

Ha nagyon gyorsan kell, akár másnapra, de ez kicsit drágább:
https://eliquidonlineshop.com/

5 kedvelés

Szia. A sourcemore nálam eddig tudta tartani a 10-15 munkanapot. A hongkongi raktár a lassabb, de az is 13 munkanap volt “csak”. Nem tudom hol akadtal el. Ha sikerült paypal-on elküldened a megadott címre az összeget, akkor a paypal és tranzakció azonosítót kell elküldened nekik e-mailben.

2 kedvelés

Igen ott akadtam el hogy az összeg nem jutott el PayPalon keresztül az eladohoz, és egy e-mail cím volt megadva, és habár a PayPalon is lehetett megadni e-mail címet nem vagyok biztos benne hogy az egy működő dolog lenne

1 kedvelés

Be vagyok regisztrálva igen, eBay Ali stb évek óta rendelek.

Ezeket az oldalakat megnézem majd köszönöm, még úgy sincs véglegesítve a rendelés

1 kedvelés

Köszönöm, megnézem majd

2 kedvelés

Paypal-on a megadott e-mail címre kell küldeni. Vagy lehet, hogy nem értem még mindig. :neutral_face: Anybuydirect@hotmail.com a sourcemore azonosítója.

1 kedvelés

Ezt nem értettem, mert így még nem fizettem

1 kedvelés

Gyakran rendelek a Sourcemore-ról, de a Paypal fizetést nem ajánlom náluk. Ha jól rémlik, akkor úgy működik, hogy el kell küldened nekik a pénzt, ami amellett, hogy macerás, még drága is (10% rémlik kb.). Egyszer csináltam, és akkor megjegyeztem, hogy felejtős. Ha még áfa is rájön, még szállítás, úgy már nem olyan jó az ár.
Én úgy szoktam, hogy csinálok egy egyszer használatos virtuális bankkártyát, és direktben erről szoktam befizetni a cucc értékét.

A másik, biztosabb, és gyorsabb és biztonságosabb megoldás, amit a srácok is ajánlottak, EU-beli bolt, vagy fasttech, ott lehet Paypallal fizetni, ott ajándék kártyát tudsz vásárolni simán Paypallal, és abból tudsz vásárolni. IOSS rendszerben már ők is részt vesznek, tehát kb 3 héten belül házhoz kapod a cuccot, és nem kell még plusz adót fizetni. :slightly_smiling_face:

Az ajándékkártya vásárlásról bővebben:

8 kedvelés

Sourcemore, cigabuy ami részemről tesztelve. IOSS rendszerben bent vannak és nincs utólag plusz költség. Everzon-rol most rendeltem, azt írják a weboldalukon, hogy aug. 5-tol ök is beléptek. Paypal-nal fizetés előtt át kell állítani, hogy ne a paypal hanem a bankod árfolyamán váltsanak és akkor nincs +10%

3 kedvelés

Sajna ma rádöbbentem, hogy rosszul írtam tegnap, a fasttechről érkező cuccokat megy még az áfa is, ami nem kevés.

~47$-os (~14.000huf) csomag esetén kb. 2.400 HUF.

Jó hír viszont, hogy @Andras_Budai -nak teljesen igaza van, a SM-os rendelést gond nélkül hozza a postás. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget

1 kedvelés

Sziasztok,

Cigabuyról jövő csomagot megvámoltatják? Megrendltem a Wotofo Mdura miinijét :heart_eyes: , köszönet az akció értesítéséről @Andras_Budai :kissing_cat:

4 kedvelés

Szia,

Örülök, hogy segíthettem. Szinte heti szinten rendelek a cigabuy-rol és eddig még nem kellett fizetnem. Írják az oldalon és ezt eddig tartják is. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szupi :slight_smile: Köszi :slight_smile: