Rda kibeszélő-ajánló

Sziasztok!

Mostanában különböző témák alatt újra és újra előjöttek az rda-k. Már terveztem én is írni róluk, viszont csak később lesz időm részletesebben belemenni a témába. Addig is jöhetnek az ajánlások, tapasztalatok. :slightly_smiling_face::v::dash:

9 kedvelés

Na ezért jó itt lenni​:stuck_out_tongue_winking_eye:figyelek ! ez nem fenyegetés :relaxed:

7 kedvelés

900-az nagyon jó van nekem is Barrel kit-el…Aztán a Jorda B-t tudom ajánlani(ez is van) Vagy a Skyfall Rda-t (ez is van) Ezek maradtak meg mert ezek váltak be váltak.

6 kedvelés

Sziasztok!
Nekem nagyon bejönnek a dohánykivonatok,de 20 percenként szétkapni a tankot nem valami szórakoztató.Ezért használok drippert.

Unicorn Vapes Tokamak mtl rda

10 kedvelés

Viszont keresgélés közben azt figyeltem meg,hogy mtl rda-ból sokkal kisebb a kínálat.

7 kedvelés

nekem az lenne a kérdésem,hogy milyen tekeréssel használod az rda at hány menet hány magon vannak és milyen coil?:wink::blush:köszi előre is a választ.

Használtam már ss-el,fused claptonnal,kanthal-al is.
Öszintén szólva,én nem éreztem túl nagy különbséget.De csak sima natur dohányt szoktam ebből szívni.Khantalból van a legtöbb,úgyhogy azt használom.2.5 mag 5 menet.1 ohm körüli ellenással.

5 kedvelés

Hát az hogy kisebb a kínálat szerintem nem a jó szó én több évéig DL toltam de az itteni lányok belevisznek a rosszba vigyázni kell velük :joy: :rofl: :crazy_face: és újra vetem én is egy mtl szettet de szerintem veszek még egyet :smiley: de szerintem az egész vape világ a DL irányba húz valahogy meg a pod ok felé én ezt érzékelem de lehet rosszul…

7 kedvelés

Na igen.Konkrétan ezt az egyet találtam akkor.
Engem mondjuk nem nehéz bűnbe vinni​:joy:
Januárban jelentettem ki,hogy nem veszek semmit egy darabig.Aztán rájöttem,hogy a sqounk-ot is ki kell próbálni​:stuck_out_tongue_winking_eye:Úton is vannak már:

7 kedvelés

sqounk olni nagyon jó én nagyon szeretem olyan mint egy RDTA tank csak erre ha rá rakasz egy rta nem folyik nem csöpög nem nyávog :slight_smile: max coil csere vatta neki és mehetünk tovább :smiley: Mit vettél?

4 kedvelés

Aspire Feedlink Revvo kit+Wotofo STNG

3 kedvelés

Ja és az igazi nagy kedvenc:

5 kedvelés

EH XD na ezt megnézegetem mik vannak ?:slight_smile:

4 kedvelés

itt minden is elfogyott az oldalon​:sweat_smile:elvittek mindent

4 kedvelés

Én egy ammitot vettem, az mtl és rda, ja és olcsó. :sweat_smile:

8 kedvelés

A wotofo se,aliexpess-ről van.Igazából csak azért kellett,mert a Tokamak-hoz nincs squonk pin(ami elég érthetetlen)

Ehhez sincs pin, mondjuk szerencsére engem nem izgat a squankolás.

Ez a gyártó oldala írj neki és lesz.

3 kedvelés

Caiman V4 RDA YFTK clone még van ha az jó, a múltkor @Janos_Groszeibl, is ezt ajánlotta nekem! :wink: :facepunch:
Nagyon gondolkozom rajta, mivel Cthulhu 1928 MTL RDA, Vandy Vape Berserker MTL RDA nincs sehol! :thinking:
https://www.tisvapo.it/prodotto/caiman-v4-rda-clone-yftk/

5 kedvelés

Ezeket találtam az Aliexpress-en.A wotofot meg is rendeltem.

6 kedvelés