Pinkman, avagy a Rózsaszín Ember kálváriája

Sziasztok!

Régebben megkóstoltam a Pinkmant, és meg is ízlett, ám megrögzött mtl felhasználóként a kis homlokhorpasztós tankjaimból csak dohányost vagyok hajlandó gőzölni. Azonban nemrég egy újabb fejlövést kaptam, nekem nyárra kell egy dl szett. Nos, a szett már megvan, de még a nyálat keresem hozzá.
Többek között a Pinkman is felmerült, de jópár véleményt elolvasva, panaszkodtak a fogyasztók, hogy ez már rég nem az a minőség, ami hajdanán volt.
A kérdésem a következő lenne. Valoban ennyivel rosszabb lett?

2 kedvelés

Szia Tibor! Kizárólag a Vampire Vape Pinkmanről tudok nyilatkozni. Valóban változott, még a kész liquid színe sem azonos a korábbival. Ha gondolod, néhány fotót délután dobok át egy “régi” és egy “új” Pinkmanről. De nálunk továbbra is rendszeres vendég, mindig van bekeverve. Az íze szerintem egyáltalán nem lett sokkal rosszabb, inkább halványabbnak nevezném, és picit “vattacukrosabb”.

2 kedvelés

Szia Viktor!

Megköszönöm fáradozásodat, de genetikai hulladék lévén nem érzem az ízeket a szememmel. :joy: Őszintén szólva a használhatóságot, élvezhetőséget mindig előrébb tartom a külcsínynél. :blush:

2 kedvelés

Én is így vagyok ezzel :grinning:. Annyit tudok segíteni még innen a Napsugár Öregotthonból :stuck_out_tongue_winking_eye:, hogy ha nem egetverően sürgős, akkor hétfőn vagy kedden postára adok egy-egy adagnyit belőlük az összehasonlítás kedvéért.

3 kedvelés

Ízre nem olyan vészesen rosszabb, színben viszont már nem piros, hanem narancssárga és valami vesebetegség között áll, talán. :thinking: Ez amúgy azért van, mert megveszik a viszonteladók a több liter kannás verziót, és úgy porciózzák ki, hogy PG-vel dúsítják sokan. Sajnos. :pensive:

4 kedvelés

A színhez: nálunk az utolsó, echte neonrózsaszín lett, azon agyaltunk, csak emiatt benézünk valami acid partyra :grinning: :smiley: :thinking:, nem lógtunk volna ki a sorból.

5 kedvelés

Köszönöm a válaszokat, Viktor, neked az irányomban mutatott jóságodat is, amit most nem igényelnék meg. Úgy gondolom, egy 10 milibe befektetek, aztán ha nem jön be… Egy jó mentol megfizethetetlen, minden másra ott a Master Card! :joy:

3 kedvelés

Én erre azt szoktam mondani, hogy a létrára is már csak járókerettel tudok felmenni. :joy:

2 kedvelés

Szívesen! Ha mégis meggondolod magad, csak szólj! Nekem a járókereten azért ott a bankkártyaolvasó is, hátha valaki támogatna :grinning: :grinning:

2 kedvelés

Kb fél éve kaptam a lányomtól bekevert Heisenberget. Nem tudta elszívni. Megkóstoltam mtl-be, úgy nem jött be. Most betöltöttem dl-be, ám így nagyon inzezív a nic és az íz is. Úgy 8-9mg nikotin tartalmú, talán még egy szájba rugás is kellemesebb, mint így tüdőre kapni. Megpróbálom majd 0 alappal felhúzni.

2 kedvelés

A Gyermekzet 3mg-al tolja a Heisenberget DL-ben és nagyon bejön neki. Sajnos, mert így aztán literszám kotyvaszthatom…

2 kedvelés

Sziasztok!

A szeptemberi vaper találkozón 3 különböző Pinkman volt palettán. A poén az, hogy kettő ezek közül ugyanolyan ízzel rendelkezett, a harmadik halványabb ízű volt.
A három verzió:

1. Narancssárga szín, jó íz, vásárlás helye: VU
  2. Rózsaszínes-pirosas szín, halványabb íz, vásárlás helye: ismeretlen
  3. Vörös szín, jó íz, vásárlás helye: VU

Azt hozzá kell tenni, hogy mindegyiknek kicsit halványabb volt az íze, mint kb 1.5 évvel ezelőtt. Érési időben max1-2 hét volt hármojuk között, és a színük nem változott az érlelés alatt, és aromaként ugyanolyan “Pinkman” színük volt elvileg…

Ahány Pinkman, annyi féle sajna. :frowning:

3 kedvelés

Én a Vape42-ről néztem ki…

Azt nem tudom, milyen. :frowning: Remélem a jobb fajtából való. :slight_smile:

A 10 és a 30 milis… Ha mond valamit a csomagolás.

3 kedvelés

10 milist még soha nem rendeltem. :rofl::rofl::rofl: A legutóbbi 30-as,ami finom lett, szerintem ugyanilyen volt amúgy.

3 kedvelés

Sajnos a Vape 42 Pinkmanjéről nem tudok nyilatkozni, mert soha sem rendeltük onnan. Pinkmanben kizárolag a VU a beszerzési hely. Így dobozra sok különbséget nem látok… Bízzunk benne, hogy a belbecs is azonos. A 10ml-ben én annyi kockázatot látok, hogy ezt a kiszerelést szokták inkább saját kezűleg tölteni (van ahol pancsolni), attól függetlenül, hogy a fotón “gyári” csomagolás látható.

1 kedvelés

A Vape42 saját kiszerelésnél saját címkével látja el a flakont. Legalábbis a BF, TPA aromáknál ezt alkalmazza.

5 kedvelés

Gyári kiszerelést írnak rá,gyári csomagolásba,egyébként én többször rendelek tőlük és a kiporciózott aromáknál sem éreztem,hogy higítva lennének.

3 kedvelés

Én sem tartom valószínűnek, hogy evvel játszanának.

3 kedvelés