OXVA avagy az új feltörekvő :)

Én aki pod-ot és aio-ot annyira nem kedvelő vagyok,ez valami uberbrutál és gyönyörű!
A pod szekció maradós a dobozban,de ez az rdta szekció nagyon ott van.
0,34 ohm 2,5 mag SS316L mtl fused clapton,35watton.
Kellemes csalódás,de tényleg!

13 kedvelés

Attila, az rdta külön is kapható?

1 kedvelés

Igen.
Alapból csak a készülék jár,az 510 adptert és az rdta-t én kértem pluszba.

2 kedvelés

Komoly rdta szett,tank,coil,vatta,szerszám.

IMBUSZ ! Nem csillag!

5 kedvelés

3 kedvelés

3 kedvelés

Gondolom, squonk pin is van hozzá…

1 kedvelés

Nincs,ez egy pod készülék :slight_smile:

3 kedvelés

Akkor ezt benéztem… :joy:

3 kedvelés

Sokan nem szeretik Tomika munkásságát, de ezt konkrétan az ő videója alapján választottam + az év végi videója is fel tette az i-re a pontot ez ügyben.Nem bántam meg!
Nem vagyunk egyformák,néha én is elviselhetetlen vagyok. :slight_smile:

4 kedvelés

Azért érdemes őt figyelemmel kísérni, néha egész jó dolgokat mond.

5 kedvelés

:slight_smile:
Nem rossz,így sem

6 kedvelés

Szia Attila! Ne haragudj, arra lennék kíváncsi, hogy az 510 adapter stabilan rögzíthető a helyén? Nem mozog a tankkal terhelve?

1 kedvelés

Még nem feszegettem nagyon csak rácsavarintottam gyorsba az md-t.
Azt érezni hogy egy sub-ohm tank már lehet sok lenne a mágnesnek vagy egy magasabb tank.
De mivel alapból relative magas maga a készülék így inkább az alacsonyabb pici tankok jobban mutatnak rajta. Szerintem már az md is picit határeset.
Mondjuk egy 22-es mtl pl Dvarw a pici tank szekció val jó lehet.,vagy vendy berserker.Az a bajom hogy mostanság dl irány van nálam és pici tankom nagyon nincs,de az rda-kat holnap megprószálom mennyire stabilak, szingli recurve és profile rdta rda opcióval.
Hulla vagyok,így ez már csak holnapra marad.
De próba után jövök és írok ide.

6 kedvelés

Ez a színkompozíció nagyon ott van. :heart_eyes:

2 kedvelés

Ezer hála és köszönet!!!

2 kedvelés

@Viktor_Hajdu
Szia Szia és mindenkinek is Sziasztok!

40watton 3,72 v , 0,35 ohm

Ma reggel 1 db csoki LG 100%-on. Indulunk konyha 07:00 kv cigi 10-15 perc. Úton, majd hazafelé is 10-15 perc folyamat pöfékelés autóban. Hazaérve 17:30 környéke kb 10-20 %-on a cella.
Tekerés coil a fennt leírtak szerint, használat napközben kb 30 percenként 10-15 perc vape.
Liquid mennyiséget nem számoltam ( sok :slight_smile: ), mert sok az új íz,így napközben volt pár vatta csere.

Ami az 510 adaptert illeti amit most próbáltam a súly miatt,nos. A nehezebb,magasabb tankokat nem ajánlom ,mert van minimális,tényleg csak pici kottyanása. Az rdta-ban, vagy jobb a mágnes,vagy a súlypont miatt nem észlelhető ez a kottyanás. Ki esni nem estek az rda-k ( két wotofo, alább egyik képen ),pedig próbáltam a túlfolyliquid rázással a tankból opcióval is. Azaz mint mikor az alkoholos filcet rázod,hogy a festék odaérjen a toll végére.

De igazából csak vészesetre vettem az 510 adaptert, inkább legyen mint hogy nincs,1500.- ft-on nem variálok.
Személy szerint nagy kedvencem lett, szegény MD-m csak lapított ma az asztalon. Igen az újdonság hatása :slight_smile: is .
Ami esetleg negativ lehet egy nagyon nagyon ici pici hangyaf@sznyi, nagyon nem is észre vehető aksi fedél mozgás,de ebben az árkategóriában ez szinte elhanyagolható. Én pont lesz…rom :slight_smile: .
Egy szó mint száz,én ajánlom kezdőknek-haladóknak-profiknak,mindenkinek! Állandónak,szaladgálósnak is !

Szép estét ! Ádijosz !

7 kedvelés

Köszi az infót! :slight_smile:

2 kedvelés

Ez jobb volt mint egy esti mese! Köszönöm, mind a tesztet, mind az adapter leírást!!!

4 kedvelés

Egyszerű mint a faék. Lábak 5mm-re nyissz,majd vatta picit belógatva a tartály szekcióba és ennyi.

5 kedvelés