Omerta La Famiglia - rossz családba született

Honnan tudod,hogy Clone?

1 kedvelés

Aszonta a weboldal hogy not authentic. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Így néz ki. :slightly_smiling_face:

Beírtam a sorszámot hosszan, mind a 20 számjegyet, és röviden is, hátha csak rosszul írom be. De nem. Belefutottam. Van ilyen. :woman_shrugging:

3 kedvelés

Sajnálom, hogy így jártál Kinga! :disappointed: Honnan vetted a vattát?

1 kedvelés

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

A családban rám hárult a bérgyilkos szerepe. Mielőtt valaki rám küldené a szerveket, megnyugtatom, nem kell szó szerint érteni :sweat_smile:.

A La Famiglia The Hitman érkezett hozzám, és olyan 10 napos érlelés után kóstoltam meg. Nagy kávé rajongó vagyok, így nem volt nehéz dolga, hogy a kedvenceim közé kerüljön. Elsőre egy igazi fekete espresso érződik, amit szinte észrevétlenül, de remekül kiegészítve egy kis étcsokoládé kísér. Érezni mindkettő kesernyésségét, ám a karamell remekül kompenzál, és pont annyit édesít az egészen amennyi épp szükséges. A dohány háttérbe szorul a harsány fekete kávé mellett, viszont nagyon kellemesen szárít, így mindenképp hiányozna az összképből.
Úgy gondolom, hogy méltó a nevéhez, számomra egy tiszta találat :slightly_smiling_face:. Azoknak, akik hozzám hasonlóan szeretik a kávét , nem fog csalódást okozni :wink:. @HaaszZoli köszönöm szépen a lehetőséget :wink:!

12 kedvelés

Jól hangzik ez a lekvid, na de melyik tankcsoda ez már megint? :rofl:

5 kedvelés

Ez a Spica Pro klónja. Itt írtam is már róla, de egy videó is készülőben van :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ne haragudj, de nem olvasok töled semmit és nem is nézlek, sőt le is foglak tiltani, mert a videoid után mindig egyel több tankom lesz. :sweat_smile: :beers:

9 kedvelés

Remélem Tibinek nem jön be amit választott, mert már kikészít, hogy csak nekem nem jön át amit kaptam. :sweat_smile:

Megjegyzem még tesztelem majd másban is. Eddig Brünhilde MTL-ben kellemes volt, de nincs fahéj. Dwarv-ban jelenleg bekoptatott clone CB vattával halványan hozzá amit a Brünci. Lassan tekerem a Galaxies-t, majd a Fresia-t. Hátha valamelyikkel előcsalom a fahéjat. :slightly_smiling_face: Plusz úton van egy Berserker V2, az első liquid amit látni fog az a “székesember”. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Az a taifun tetszik, ez a spica is, de basszus, milyen magas ez? A taifunhoz nincsen üveg palást? Nem akarok már több müanyagot venni, aztán meg parázni, hogy mit töltök bele.

3 kedvelés

Szval a klónok klónja teli áron,na ez szuper​:pensive:

1 kedvelés

Eddig egèsz jókat sikerült használnom az az 1 csomag kivètelével,na de úton van még egy gyanúsan olcsó volt fajta,na azzal tuti beválasztottam én is​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hááát nem biztos, hogy meg fogod találni a fahéjat. Az írásod után kerestem róla véleményeket, és nem csak te hiányoltad belőle :confused:.

3 kedvelés

Iszonyat sok idő kell neki mire hozza az ízt. Még piszkálódok az Omertával, ami ugye nem az igazi nekem. De aztán megnézem a megszokott ízeimmel is, hátha mégis el lehet használni. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Oh jajj… :confused: Köszönöm András, hogy megnézted. Nagyon kedves Tőled. :smiling_face_with_three_hearts: Viszont ez megnyugvás is egyben, mert már magamban is kerestem a hibát…

4 kedvelés

@Andras_Barton felkeltetted az érdeklődésemet​:wink:
Mindig meg kell állapítanom,hogy a te Yihi-d,szebb mint az enyém​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nagyon örülök, hogy neked bejött a választásod! :slightly_smiling_face: Használd egészséggel! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Persze hogy ellehet,én pl azt a taktikát választottam vele,mivel hosszú volt a betörési ideje(kb 2 tank mire jól adta),hogy olyan juiceval használtam ami nem kokszol így ritkábban kellett újra betörni​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Sziasztok!

Az Omerta család The Earner tagját én kaptam. Bevallom, amikor választani kellett közülük, hagytam, hogy a többiek nyújtsák be igényüket. Mivel nem szeretem a desszertes cuccokat, az volt a terv, ha nem a gyümis lé kerülne hozzám, felajánlottam volna valakinek. :slight_smile:
De végül hozzám került.
Történetünk ott kezdődik, mikoris a postáról hazatérve kibontottam a csomagot. A guta kerülgetett, a flakon úgy nézett ki, mintha megtaposták volna. Szerencsére harcedzett kis flaska volt, utolsó lehelletéig tartotta az aromát. Béke műanyag molekuláira. Ezért is látjátok most Dinner Ladys flaxiban.

Bekeverés után egy-két nappal meg is kóstoltam. Nem tudom, mi az oka, talán a korosodás. Azt mondják, az ember, ahogy idősbödik, kezdi elveszíteni az érzékeléseit, így az ízét is. Azt felismertem, hogy gyümis aroma, de nem tudtam volna behatárolni, melyik az a három íz. Barack, sárgabarack és alma. Kellemes kombó, de külön nekem nem adja az ízeket. Egy tankkal, két deckkel és három formában próbáltam a liquidet. Szintén Zolitól kaptam egy Zeus X dual deckket. Mivel nekem Zeus X2 mesh kazánom van, először evvel próbáltam ki. Kellemes volt. Aztán, mivel a Zeus deckkek kompatibilisek, kipróbáltam szingli tekeréssel is. Itt már haloványabban adta az ízt, de jó volt így is. Következett a duál tekerés. Míg a mesht és a szinglit elég volt 50 watton hajtanom, addig a duált fel kellett tekernem 80 wattra, hogy valamit érezzek. Ez viszont már olyan meleg gőzt nyomott arcomba, hogy hamar felejtős lett.
Az ítéletem pedig, hogy el fog fogyni, mert nem rossz, de én inkább maradok a piros bogyósoknál és a citrusoknál.
Köszönöm Zolinak az aromát és a deckket is a csomó plusz alkatrésszel.

10 kedvelés

Nem tudom mi volt a cél, de ha az, hogy kedvem legyen omertát venni, akkor rosszul csináljátok :rofl: Mert ez már 2-ből 2 minusz, ezek után nem sok kedvem támadna…

3 kedvelés