Omerta La Famiglia - rossz családba született

Sziasztok. :slight_smile:

Nemrégiben én is kaptam @HaaszZoli -tól egy Omerta longfillt ajiba. Amit ezúton is nagyon szépen köszönök. :heart: :hugs: Megkért már mielőtt elküldte volna, hogy majd véleményezzem. Nos, bele is vágnék hát. Nem lesz hosszú ígérem. :wink:

Omerta – The Chairman

12 napot hagytam állni. Ebből 5 napon át szellőztettem is. Nem kötelező a szellőztetés, de én szoktam. Annyi a foganatja, hogy lágyabb lesz tőle a liquid. Most a longfill összeesküvés elméletem félre teszem, de látszik, hogy fel van PG-zve. Állagra is, és kihat az ízre is. Mielőtt felöntöttem volna alappal beleszimatoltam. Azt remélve, hogy majd úszhatok az illatfelhőn, mint a Tom és Jerry-ben. Valami édeskés illat az érződött, kellemes de nem ezt vártam. Elvileg a The Chairman egy fahéjas rizspuding ízű liquid akarna lenni. A rizspuding megvan, kis édes beütéssel. Kellemes, de nem ezt vártam. Há’ hol a fahéj? :sob: Követelem, hogy adják vissza a fahéjat! Kerestem bőszen, de nem akar előbújni. És maga az íz sem erőteljes, amit nagyon sajnálok. :frowning: Így estére (fűszeres étel után) mintha kifújásnál kicsit éreztem volna a fahéjat. De kb. 4 slukk és már el is tűnt amit úgy vártam. Direkt RDTA-ba töltöttem. Az RDTA-k jó ízű kazánok, Ni80 MTL claptonnal 7 menet, 0.83 ohm 18.8 watt. Ez a setup ízben szuper kéne legyen. Persze mint mondtam így is kellemes. De mégiscsak hiányzik az a fránya fahéj… :confused:

A flakon cseppentője kissé széles, és a belső átmérője is elég nagy ahhoz, hogyha erősen nyomom mellé menjen. De ez csak a Brünhildára igaz, mert ott oldalt kell tölteni. Felső vagy alsó töltés esetén ez nem lenne probléma. De a jó ízélmény miatt ragaszkodom tesztek során a Brüncihez. Van nékem egy flakonnyitó alkalmatosságom, amivel szépen meg is szadiztam a cseppentő káváját, így harmadik kinyitás után már nem zártam le teljesen. Hogy kézzel is fel tudjam pattintani, nem akartam tovább rongálni azt a puhának mondható műanyagot.

Nem igazán akartam elhinni, hogy nem érzem a fahéjat, így cseppentettem az újjamra. Ott is csak azt az édeskés rizspudingot éreztem. Fahéj nincs. Biztos elment szabira. :thinking:

Ha értékelni kéne a terméket úgy összességében, 2 csillagot adnék. Kellemes, de basszus nem hozza azt amiért rárepültem. Bár azért azt hozzá kell tennem, hogy a gyártó ország szerinti ízlést palackozták. Ezek szerint a Bulgárok csak mutogatják a fahéjat a liquidnek, remélem legközelebb bele is teszik! Az a cseppentő pedig nem a legjobb anyagú. Úgy hiszem erről a termékről ennyit mondhatok.

Köszönöm, hogy elolvastátok! :kissing_heart:

18 kedvelés

Köszi a leírást @Vaperina_Kinga ! Sajnálom, hogy nem jött be annyira, mint szeretted volna! :disappointed: Amit én eddig kóstoltam tőlük, az nagyon finom volt!
Remélem azért el fog fogyni! :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Köszönöm @HaaszZoli :slightly_smiling_face: El fog fogyni. :heart:

7 kedvelés

Köszi a tesztet Kinga! Azért használd el élvezettel és méretes gőzök kíséretében!
Stílszerűen: ha már kóstolandusz, akkor szivandusz! :wink: :heart_eyes: :rofl:

7 kedvelés

Akkor ez szívás minden szempontból!

Köszi az infót!!!

5 kedvelés

Biztos a többi íz nagyon jó és finom. Ez az egy lesz az ami rosszul sikerült. Van ez így. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Bocsi @Vaperina_Kinga én is véleményezek egyet ITT, (nem nyitok újat) hisz ugyanaz a család… :kissing_heart:

Szia mindenki!!! :sunglasses:
Nem tudtam tovább várni, úgyhogy meg kellett kóstolni az Omerta The Boss-t… :grin:

Érkezés után rögtön rá is öntöttem az alapot, hagytam érlelődni pontosan 13 napot!!!
Azt kell írnom, hogy jól választottam, mert egész jó desszert dohányos cucc ez!!! :yum:
Gazdag dohány, karamell, keksz és dió kombináció egyszerűen majdnem tökéletes. A dohány íz dominál, de a dió is szépen érződik benne, a karamell jól édesíti, de egyáltalán nem gejjjjj… A keksz nagyon háttérben van csak benne. Amiért azt írtam, hogy majdnem tökéletes, azt arra értem, hogy a dohány íze úgymond száraz beütést kelt. Viszont csak egész napos szívás során zavaró nekem, hangsúlyozom nekem!!! Ez a tapasztalatom!!!
Még egyszer nagyon köszönöm @HaaszZoli!!! :smiling_face_with_three_hearts:

13 kedvelés

Köszi Huszi a tesztet! Váljék egészségedre!
Ebben az esetben valóban jókívánság faterék kocsmai jóindulata: ott jöjjön ki, ahol bement! :wink: :heart_eyes: :rofl:

7 kedvelés

Már vártalak @Huszi :smiling_face_with_three_hearts: Hát akkor az sem tökéletes. :slightly_smiling_face: De legalább meg vagy vele elégedve. :slightly_smiling_face:

A The Chairman esetében az a baj, hogy a fahéj lenne a domináns, húzóíz, az a valóságban is ilyen a fahéj, és sajnos pont ezt spórolták ki belőle. Ma reggel a kávé totál elnyomja az egészet. Mintha alapot szívtam volna. :confused: Bár írták egy véleményezésben, hogy ez elég halvány íz, hát szerintem nagyon. 20%-hoz képest ez nagyon alul van “méretezve”.

Ha van kedve @Andras_Barton - nak és @Tibor_Varga - nak akkor ide nyugodtan jöhet a vélemény. De ahogy gondoljátok. :smiling_face_with_three_hearts: Remélem Andrást nem sértettem meg a múltkori véleményemmel az S’N’V-kről. :confused:

10 kedvelés

Sziasztok!

Tőlem is várható beszámoló, de…! Van egy Zeus x 2 -em, ami egy mesh deckkel rendelkezik, és amiben vizsgázott már a leves. Szintén Zoli jóvoltából szert fogok tenni egy Zeus coilos deckre, ami most még úton van, reményeim szerint holnap, holnapután már keblemre ölelhetem. Úgy tervezem, hogy abban is letesztelem a dzsúzt, és kaptok egy összehasonlítást is a két deckről. :smiley:

8 kedvelés

Nagyon jó 5let @Tibor_Varga ! :slightly_smiling_face:

A csomag várhatóan csak holnap után ér oda, mert tegnap már nem vitték el szerintem a postáról.:disappointed:

7 kedvelés

Tibi nem a deckről kell beszámolót írni! Az aroma volt megbeszélve! :wink: :rofl: :rofl: :grinning: Ezt annyira nem tudtam kihagyni!! Ne harizz Barim! :grinning: :wink:

6 kedvelés

…és ha nagyon belefeledkezem, még a Viktort is összehasonlítom! :laughing:

6 kedvelés

Szia @Vaperina_Kinga !
Esetleg valami kisebb kazánterű tankban nem próbálltad?Igaz a fahéj már valszeg úgy sem dominálna,ha nem nagyon vagyon benne​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia Szilárd. :slightly_smiling_face: Tervezem, úgyhogy hamarosan az is meg lesz. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Sziasztok. Jó reggelit. :blush:

Ma megtekertem a Dwarvot, az a legkisebb kazanterű tankom. Kíváncsi vagyok, bár kb tudom mire számítsak. :slightly_smiling_face: Ez pedik kb 8ml után így néz ki. És az íz az csak úgy eltűnt. :confused:

4 kedvelés

Nos @blini80 megtekertem a Dwarvot. :slightly_smiling_face: 2es magon 6 menet lett a vége 0.32-es SS316L-ből, 0.69 ohm, 14 watt. :slightly_smiling_face: Eddig a Coil Master Pro Cotton vattát használtam, de elfogyott az eddig használt csomag (szerencsére van még) ezért gondoltam kiprobálom egyúttal a híres neves Cotton Bacon-t.

Aliról rendeltem, ott csak a Prime változat volt. Nem tudom mi a különbség a sima és a Prime között, de nagyon nehezzen akar megjönni az íz. :confused: A Brünhildában 6 menet ni80 mtl clapton van, Coil Master vattával, 2.5ös magon. Ott van íze, amire azt mondtam kellemes. :slightly_smiling_face:

A Dwarvban úgy 10 slukk erejéig vatta íze volt, aztán kb 15-20 slukk erejéig egy semleges íz (tehát semmi), most csak az édes vonalat érzem, azt is iszonyat halványan. Kíváncsi leszek javul e idővel. :slightly_smiling_face:

11 kedvelés

Volt egy csomag CB Prime ami nekem is ilyen volt a többinél amit eddig használtam nem tapasztaltam ilyen jelenséget csak annál az egy csomagnál,megmagyarázhatatlan a jelenség,vagy a klónok klónja​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Megnéztem a weboldalon. Clone vatta, amúgy eredeti árat fizettem érte, és van még 5 csomag, szóval ez egy naaaagyon szuper vatta, maradjunk annyiban. :sweat_smile::rofl:

5 kedvelés

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés