Őket keresem

Sziasztok!

Őket keresem:

Vaporesso Target PM80 Kit

Vaporesso Armor Pro Kit

Vagy ha tudtok olyan weboldalt ahol megtudom venni.
Köszönöm.

Szia. https://www.vampirevape.co.uk/search/Smok%20Morph%2080
Itt találtam. Smok morph 80at

Szia.

Az a baj, hogy nem igazán szállítanak :pensive::

Please note

RESTRICTED INTERNATIONAL SHIPPING - Due to current issues with Royal Mail we are unable to ship Internationally. We are able to deliver to the UK, Jersey, Guernsy and The Isle of Man.

Our international delivery costs and time scales will vary from country to country. The courier service used will depending on your country, we aim to use a courier that is local to the customer to ensure that your order is delivered as efficiently as possible. Tracking is available for all international orders.

Our order cut-off point for all delivery services is 3pm (UK time), Monday to Friday. We endeavor to despatch all orders placed before this time on the same working day, however due to the amount of orders placed (especially after the weekend), sometimes this is not always possible.

Kérjük, vegye figyelembe

KORLÁTOZOTT NEMZETKÖZI SZÁLLÍTÁS – A Royal Mail jelenlegi problémái miatt nem áll módunkban nemzetközi szállítást végezni. Szállítunk az Egyesült Királyságba, Jersey-be, Guernsybe és Man-szigetre.

Nemzetközi szállítási költségünk és határidőink országonként változnak. Az igénybe vett futárszolgálat az Ön országától függően arra törekszik, hogy az ügyfél helyi futárszolgálatát használjuk, hogy biztosítsuk megrendelésének lehető leghatékonyabb kézbesítését. A követés minden nemzetközi megrendelés esetén elérhető.

Rendeléseink leadási határideje minden kézbesítési szolgáltatás esetében 15:00 (Egyesült Királyság idő szerint), hétfőtől péntekig. Igyekszünk minden eddig leadott rendelést ugyanazon a munkanapon kiszállítani, azonban a leadott rendelések mennyisége miatt (főleg hétvége után) ez esetenként nem mindig lehetséges.

De azért nagyon szépen köszönöm, hogy megnézted :slightly_smiling_face:

Szia, Tasty Vape ahol kapsz

Ja bocsi , ott csak a 40-es van

Szia.

Köszönöm :slightly_smiling_face:, hogy próbálsz segíteni, de sajnos :pensive: nekik csak a SMOK Morph Pod Kit 40W brown van:

nekem pedig a 80w kellene.

Láttam, helyesbítettem is.

Semmi probléma, nagyon köszönöm :slightly_smiling_face:

Az oldalt nem ismerem de itt van https://www.cigareta-elektronicka.sk/elektronickecigarety/eshop/0/0/5/6897-Black-Blue-SMOK-Morph-Pod-80-80W-3000mAh#

1 kedvelés

Szia.

Igen, Ő lesz az :slightly_smiling_face:, nagyon köszönöm

Love You GIF by Sky

Szia.

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face:, írtam nekik.

Én szinte mindent innen rendelek. Megbízható oldal, pontosan szállít, viszonylag “barátságosak” az árak.

Gyors az e-vaper.eu, megrendeltem Black Carbon Fiber - SMOK Morph Pod-80 80W 3000mAh cuccost

és már át is vettem :slightly_smiling_face:

Köszönöm az infót :slightly_smiling_face:

Én ugyaninnen rendeltem vasárnap smoke ipx 80-ast. Értesítés szerint ma jön meg, délig ide is szokott érni a futár, de ha új gls futár fiú van, akkor csak holnap.

mike üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2023. jan. 24., K, 12:07):

1 kedvelés

Az nekem is tervben van, de az itt olcsóbb:

1 kedvelés