Nem ajánlott eladó

Mindig van az az élet helyzet,illetve nem várt esemény DE.

Úgy gondolom, hogy ha én mint vásárló utalok 2022.04.22-én ( múlt hét péntek ) reggel 7:30 körül,akkor legalább annyit megérdemelnék , … majd küldöm, mert ez meg az van. Vagy ha azt ígérem , hogy reggel adom fel , akkor az legyen.
Egy szó mint száz :

@Ezzored Bak Henrik-et NEM ajánlom ,mint eladó .

Ha ezt olvasod Henrik,légyszíves vedd fel velem a kapcsolatot és privátban megbeszéljük,hogy hova utald vissza a pénzem,a termékre NEM tartok igényt,amennyiben a mai napon nem adod fel !

1 kedvelés

Kaptál értesítést, írtam, Foxpost hétvégén nem szállít, ma van első munkanap a pénz megérkezése után - én tényleg nem tudom, mit vársz, hogy teleportál a csomag hétvégén, amikor a futárok nem dolgoznak?

A csomagról ma kapsz értesítést, mikor szállítják.

3 kedvelés

Köszönöm várom. Az utalás , küldéses részébe nem akarok bele menni,ez nem az az oldal illetve az egész nem ér ennyit. Csak annyit,zárásként,ha azt mondom reggel küldöm akkor küldöm.Nem lett feladva. Ha azt írtam utalok, utaltam,át is ment. Ennyi. Kinek mi ?
Várom és köszönöm.

u.i.: nem vagyunk egyformák hála ég.

1 kedvelés

Köszönöm a lehetőséget, @Vaperina_Kinga , @Donat zárhatjátok a posztomat ,elvileg a mai napon küldi az eladó.
Véleményem nem változott,akkor sem.

Szép napot!

1 kedvelés

Foxpostnál nem úgy van, hogy amikor átveszed a csomagot akkor az automatánál fizetsz? Miért kellett előre utalni?! (én kizárólag foxpostot használok direkt emiatt, nem utalok és nem küldök előre semmit)

1 kedvelés

Dragabb utanvettel es az elado is 2-3 munkanap utan kapja csak meg a penzt a foxpost-tol

Az lehet, viszont biztonságosabb. Mindenesetre én előre soha senkinek nem utalok, bármit mond, ígér az illető.

2 kedvelés

Persze, ertheto. En szimpatia alapjan utalok elore, hala az egnek eddig sose volt baj.