Napi VAPE 3

Remélem, az Angoloknak szurkoltál! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Megérdemelték a győzelmet!!! A németek a csoportunkban amit műveltek…hát már azért sem érdemelték volna meg a továbbjutást. Nem gondoltam volna, hogy a német “nationalelf”-ük odáig jut, hogy húzza az időt ellenünk. Inkább jutottunk volna mi tovább.
Nah meg egy angol német, az angol német. :no_smoking:Only vaping!

4 kedvelés

Hát én szorítottam a németeknek ,erre asszony egy óra után : Itt úgyis az angolok lőnek előbb ,figyeld meg​:rofl:
De ez jó :rofl::rofl::rofl::

2 kedvelés

A reggeli kávézás szükségszerű kelléke:

A délelőtti malenkij robothoz:

A délutáni hűsöléshez:

12 kedvelés

Ez valami Journey cucc lehet?:thinking:

2 kedvelés

Munkás modon az új gyöngyszem,vagy fejtörés…megoldódni látszik,paralel 30ga ss​:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

avval a szipkával le lehetne szúrni egy embert​:wink::joy:de jól néz ki nagyon egyedi.:+1::wink:

4 kedvelés

Igen, csak senki nem bírja kimondani a nevét. :laughing:

https://www.aromaparadise.hu/journey-shake-jedanaestica-24ml-aroma

3 kedvelés

Ó,hogy ez a híres emlegetett villamos​:slightly_smiling_face:Sajnos a vanília miatt nem biztos,hogy ki fogom próbálni,pedig olyan sokan dicsérték,hogy ki akartam…

Ez mennyiben hasonlít amúgy az ry4-re?Mert használtam olyat és nem ízlett.

Milyen alappal öntetek fel?

Szerintetek egy aromában mennyire vanília a vanília?A nikkelnél is magasabb allergiám van a vaníliára​:cry:Ha csak tudom,mindenben elkerülöm…

3 kedvelés

Köszi,és máris nem is szeretném,nem jönnek be ezek az ry4 ízek​:thinking:

1 kedvelés

Köszi!
Hát próbállkozok mindig a dl-el ,aztán mindig arra jutok,hogy nem nekem való és jönnek a szűkítgetések és végül az elengedése az ötletnek​:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Én pont fordítva vagyok. :rofl: MTL-el próbálkozom, de eddig nem jött be. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Majd viszek neked red astairt,amit dlben tolhatsz​:rofl::rofl:

5 kedvelés

Zoli,neked meg indiant viszek​:grin:

3 kedvelés

Tegnapi nap hozadéka! Huszinak nagy,nagy RESPECT!!! És míg a FEV 4,5 S tudása nem győzött meg, addig a FEV BF1 levett a lábamról! Zseniális ízek és csodás gőzök nyerhetők ki belőle!

15 kedvelés

Szia András! Szép nagyon! Tényleg nagyon jó ízeket lehet kicsalogatni ebből az apróságból!

4 kedvelés

Köszi Attila!
Eltoltam nem keveset belőle az utóbbi 1.5 hónapban,dl témában volt itt hírtelen rda,rta,rdta szval volt mikben tesztelni,rendesen jó ízeim is vannak,de valahogy akkor is az mtl fele húzódik el a történet​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hali Szilárd​:grin:Én meg az mtl el vagyok így.Igazából csak az indián miatt van mtl szettem​:rofl:

4 kedvelés

A mai szett: series b, pioneer, grampa cream és egy kva nehéz bontókalapács.

14 kedvelés

Ez az igazi, Szőlőhegyi Mágusbot! :grinning: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

6 kedvelés