Nagy akciók

Arra gondoltam, lehetne egy téma, ahol a jó árakban beszerezhető vape cuccokat tesszük közzé. Az előbb az Alin böngészgettem, és látva ezeket a cuccokat jutott eszembe, segítve ezzel olyanokat, akik vapelnének, de anyagi keretük kissé szerény, nekik egy-két ezer forint is számít.

A következő forgalmazónál érdemes körbenézni:

Hirtelen ezeket találtam náluk :slight_smile:

5 kedvelés

:moneybag: Nézd, mit találtam a Wish oldalán, nagyszerű ára van!

2 kedvelés

:blush:

1 kedvelés

November 11.-én még olcsóbb lesz…

2 kedvelés

3 kedvelés

Csatlakozom, de én egy kis aroma, shotfill, longfill akciót említenék meg nektek!!!

Egy a sok közül, de a srácok a Liquid City-nél megadták a módját az első születésnapnak, ugyanis mindenre is van egy remek akciójuk!!! Ez mondjuk nem is meglepő annyira annak fényében, hogy a születésnapjuk pont a halloween-re esik, ami meg már csak egy lépés a black friday-től.

Első sorban jó árakra számíthattok kuponkód nélkül, szóval az akciók többségéhez nem kell kupon kód!!!

Annyi a márka és a fajta, hogy nem fogom ide leírni, itt találhatjátok: https://theliquidcity.com/

4 kedvelés

Sziasztok!

Most is érdemes körülnézni az Alin, szórják ki az árukat…

1 kedvelés

Szia! Rendeltél már az SZJFS Store-ból. Nekem most érkezett tőlük egy elvileg YFTK Ataman klón, de köze nem volt hozzá :confused:.

Szia! Onnan még nem rendeltem. Nekem eddig mindig az jött, amit vettem. Mit küldtek helyette?

Sziasztok, gondoltam szólok, hogy a fasttech-en Zeus X RTA KLÓN 8 dollárért van. Én teszek egy próbát. 2 tank+2 drip+ szállítás volt vmi 25 dollár.

Azt nem tudom, de nem YFTK-t :smirk:.