MTL Tankot keresek, Bp.-i átvétellel

Szaisztok!

Masszív Dl felhasználó vagyok, de meló miatt szemezgetek mostanában az MTL világával is. Úgy döntottem egy próbát teszek, hátha magával ragad ez a világ is. Ehhez keresek tankot, de így elsőre nem szeretnék tízezreket kidobni.
Egy szó mint száz: Keresek újraépíthető MTL tankot, budapesti ávétellel 10-15 ezresem lenne rá maximum, 10/8 állapotú minimum legyen a használhatóság érdekében.
Ha van valamitek amitől megvállnátok egy vapertárs MTL felé terelgetése érdekében, azt megköszönöm!

1 kedvelés

Szia, nálam lenne egy By-ka V9 klón. Kb 1,5 hónapos, 15-20 tank ment ki belőle. Nem folyik, nem kopott a lakásból sem került ki. tisvapo.it-ről rendeltem, új ára 40 euro volt. 15 ezerért tudnám küldeni foxival, a róka az árban.

15 euro-ért hozzám is küldheted :smiling_imp:…de gyanítom nincs olyan mázlim, hogy hasonlóan értetted :grin:

1 kedvelés

Én 16 eurót adok érte! :wink:

Jól látod…ez nem a mázlinapod. :slightly_smiling_face: Tudom h húzós én is gondolkodtam rajta…mert xart sem ér a ft. Sajnos ez van…de ha abból indulunk ki,h a smo-king en 154 euro az eredeti ára…akkor nem is rossz…:slightly_smiling_face:

Én pl 100-ért vettem nem rég. Mondjuk az eredeti. Jó, tény épp akciós volt. Talán vettünk akkor páran.