Mtl szettet keresek

Sziasztok!

Segítséget kérnék illetve ajánlatok is jöhetnek! Az van, hogy már egy jó ideje olvasgatlak Titeket és bár a porlasztós világ is nagyon tetszik, de kipróbálnám mostmár a tekerést is. Szóval abban kérném a segítséget, hogy tudnátok e Mtl szettet ajánlani 20 nagyon max 25e forintig. Tudom szűk a keret, de jövő hó elején Bulgáriába megyünk nyaralni így nincs most erre is több plussz tartalékom. Valami jó ízvisszaadású, könnyen tekerhető felső levegőzésű tankot keresek. Modban sbs(akár 21700-as) vonal ami nagyon tetszik. Ja és tool kit-ből vattából és huzalból is érdekelne, hogy szerintetek melyiket éri meg megvenni, elkezdeni?

3 kedvelés

Hát ennyiből nem nagyon jön ki egy normális szett.Max.használtan,ha szerencséd van.

4 kedvelés

Szia,

Felső levegozesu sajnos nagyon ritka. Én ezt a kitételt elengednem. 3fvape-en sok mindent megtalálsz. Pl. Törpe klón (sokak kedvence) 3 különböző méretű urtartalommal + afc-k egy szettben 20$ körül van + szállítás. A maradék keretből (ha nem találnal az oldalon modot) pedig vadászni kell (pl. Itt Az adok-veszekben) egy modot.

3 kedvelés

Szerintem ha ennyi a kereted rá most még enged el egy időre a váltást. Még gyűjtsél hozzá és akkor vegyél egy normális elfogadható hosszú távon használható szettet. Ez a saját véleményem…

5 kedvelés

2hétbe sűrítenéd a tekerés elsajátítását? Mert én biztos a megszokott porlasztós szettel mennék a helyedben nyaralni…abból baj nem lehet. Utána meg nincs időlimit beszerezni mindent amit átgondolva választasz…most ez így csak kapkodás lenne. Felsőlevegős mtl tankot pont reggel hírdettek itt, de szerintem el is vitték…Ammit MTL RTA volt nagyon olcsón 5K-ért

5 kedvelés

Értem, hát akkor lehet ez lesz amit ajánlottatok, pihentetem a dolgot aztán nyaralás után vásárolok, mi az az ár kb. amiből szerintetek el lehet kezdeni? 50 mátyás?

Biztos találnál valamit 20-25 ezer között. És az is biztos lenne,hogy csalódást okozna,és kidobott pénz lenne. Utána úgyis vennél,egy megbízhatóbb,komolyabb szettet. Nem bántani akarunk,hanem megvédeni a pénzkidobástól.Inkább kicsit később jót,mint rohamléptekben hulladékot.

5 kedvelés

Csak kíváncsiságból. A felső levegőzésű tankhoz való ragaszkodás,mennyire agresszív,és mi az oka?Csak kérdezem.

Biztosan nem folyik meg…kezdő építőknek pláne ajánlott és mindenkinek a forró klímában

Ha valami meg akar folyni,az meg is fog. A balsors mindig utat tör magának.:joy::joy::joy: Mondjuk nekem a Dl squonk Rda sem folyt meg még soha,pedig a melósruha zsebében minden pozíciót,IS felvesz.

1 kedvelés

Egy mód 10k-tól indul, de 20k körül már egész jók vannak, tank meg 8-9k-tól 20k-ig szinte bármit kapsz, ami nem highend, kellékekrr meg számolj megint 15k-t, plusz ha kell akksi, töltő még 10-15k.

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy alul a légbeömlőn át biztosan nem folyik meg…mert nincs ott :joy:

Ez így ebben a megfogalmazásban támadhatatlan! Még nekem is.:joy::clap:

Igen. Kezdésként drága. Utána mondjuk mégdrágább,ha belelendül az ember,de meglátásom szerint,ha annyit költenék rá,mint előtte analógra,akkor még a nikotinba is bele lenne gravírozva a nevem.:joy::joy::joy:

3 kedvelés

Mihez képest, ennek a duplája egy kerékpár vagy egy horgászbot. Vagy 1.5 tank benzin…szóval nem olcsó, de ennél kb minden drágább. Most veszek sima folyami kavicsot, 1 tonna 40k… és az semmire sem elég.

Sőt, most hogy gondolkodok, egy normális 28-as bicaj ki sem jön 100k alatt újonnan…

1 kedvelés

A napi 1-2 doboz analóghoz képest,hirtelen kiadásként. Sokan nem látják át,hogy ennél többet költenek cigire sokkal,mert azt ugye apránként fizetik ki. Volt már olyan beszélgetésem,amikor arra hivatkoztak,hogy azért nem térnek át a vapelésre,mert első körben sokat kell beruházni. Mikor kiszámoltam mennyibe kerül neki havi szinten a cigi,akkor jött a mindent IS megmagyarázó válasz: az más! :joy:

1 kedvelés

Nem agresszív a ragaszkodás egyáltalán, csak kútfőbe ennyit jegyeztem meg, hogy az nehezebben folyik meg régebbi párbeszédekből de mivel nekem még 0 tapasztalatom van ebben, így ha azt mondod nincs előnye én azt is elhiszem. Karbantartóként dolgozok, elég sokféle munkát végzek egy nap, így arra gondoltam, hogy a zsebemben valószínűleg forog majd…de látom bölcsebb maradtam ha hallgattam volna mintsem sületlenségeket beszélek…:sweat_smile:

Persze, csak ugye ez a technika, ezt nem füstölöd el. :grin: Ha mondjuk 2 évre számoljuk, akkor ez havi 2k. Ez az egészség ára, akinek ennyit nem ér, az szívja az analógot tovább, nekem nem fáj.

1 kedvelés

a felsőlevegős mtl tank itt a szűk keresztmetszet…nincs választék. DL-ben könnyebb lenne kapásból venni…pl Zeus

Itt nincsen sületlenség,csak tapasztalat hiány. Abban meg bővelkedünk mindannyian szerintem. Vannak részek amiket átlátunk már némileg (kinek mi). De szerintem mindenkinél vannak kevésbé ismert területek.

2 kedvelés