Mtl Rta kazánt keresek, most már vételre is

Sziasztok!!!

Olyan MTL RTA kazánokat keresek, ami mostanság újdonság és amit ti is jónak véltek!!! :wink::wink::wink:
Inkább a levegősebb Mtl-t szeretem és azok érdekelnek. Fontos, hogy jó ízes kazánok legyenek!!! Ennek tekintetében pld. Berserker nekem nagyon szűk (volt már, de nem jött be)!!! Dvarwok és Kayfunok vannak. Természetesen nem csak érdeklődni szeretnék, hanem ha jó árban kínálod, akkor vevő lennék rá!!!

Szóval jöhetnek az ajánlatok!!!
/Kép csak figyelem felkeltése szolgál…:grin:/

2 kedvelés

@mtl_csoport valakinek valami??? :grinning:

1 kedvelés

Épp az elöbb adtam el egy Taifun gtrt​:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Ajánlanék egy brunhiled mtl RDTA-t.
Nekem is van és elég levegősre lehet szabni és persze ízes is. Mostanában népszerű amúgy is ez a kazán éa szerintem nem véletlenül.

3 kedvelés

Csak tipp, én nem adom el :smiley: Hellvape MD rta MTL , qpdesign Gata

2 kedvelés

4 kedvelés

Pont ma gondolkoztam el azon, hogy lehet megválok az Ares 2-től.

2 kedvelés

Ammit az ízes. :yum: Csak jól járnál vele @Huszi

4 kedvelés

Ares 2, Berserker V2 íz OK, de szűk mint állat, legalábbis nekem. Ugyanez volt az Expromizer V4 és Steam Crave Glaz Mini is :pensive:
Ammit az igen, ízre is meg a levegőzése is rendben. Igazi szűk DL, viszont nekem az már sok volt.
De most erre gyúrok :nerd_face:

2 kedvelés

Nekem van egy elfekvő hastur mtl rta nagyon szerettem, de a brünhilde óta nem használom. mondjuk ízre jobb, csak feltöltve nem lehet átvattázni, ezért használom inkább a hildát. Bocs most nézem ez nem igazán új :slight_smile:

2 kedvelés

A DL intake-Ben baromi lassan áramlott a levegő. Tudom mert próbáltam Vicáét. Ízre patent volt. Hát levegőzésre remélem ez nem lesz lassú. :flushed:

1 kedvelés

Még esetleg a bp mods pioneer mtl/dl rta homlok horpasztotol a dl ig mindenképp állithato igaz dl-hez külön van a csimli rész rendelés és izre nekem verte a dwarvot

1 kedvelés

Szia!
Tágabb levegőzésre az Ares 2 ill. Berserker V2 tökéletes választás! Talán az Ares 2 jobb lehet mivel a Berserker V2-n a műanyag AFC hamar megpörkolődhet ha közel teszed a tekerést! Mindkettőt használom Dvarwhoz képest jóval levegősebb rendszer mindkettő!

2 kedvelés

Mostmár vennék is valami jó levegős Mtl Rta-t, úgyhogy ha neked van eladó, ne hagyd ki és jelezd nekem!!! Köszi :wink:

2 kedvelés

Szia! Megkérdezhetem, hogy ha eladnád mennyi lenne az ára, illetve milyen színű?

1 kedvelés

Szia! Sajnos már elkelt.

Köszönöm!

Ez a poszt maradjon kérlek mert nekem is tervben van majd egy MTL RTA :pray:

1 kedvelés

Lenne egy csak kipróbált SS színű Cthulhu Artemis MTL RTA-m. Ha valakit érdekelne egy igazi különlegesség. 10.000 Ft az ára, vagy cserélném BP Mod Pioneer-ra.