Milyen modot ajánlanátok MTL tankhoz?

Szerintem pont ott számít. :slight_smile: DL-nél, hogy pl. 34.5w vagy 35w az nem sokat számít. :slight_smile: MTL-nél viszont nem mindegy, hogy pl. 12.5w vagy 12.9w. :slight_smile:

2 kedvelés

Az “én” helyett gondolom a nem szót akartad ugye? :smiley:

1 kedvelés

Köszi, hogy szóltál! :slight_smile: Javítottam! :slight_smile:

1 kedvelés

Akkor csak nem vagyok olyan hülye mint gondoltam :grin: Csak azért írtam mert ha már mtl tankhoz keresünk modot akkor az ne legyen hátrány hogy fél wattonként tekerjük fel-le a gépet :slight_smile:

Ízlés dolga, nekem sokat tud számítani három tized watt is. De a Kroma R esetében bevallom, boldogan áldoztam be ezt a funkciót… “Sajnos” beleszerelmesedtem… :wink: Ellenben valóban röhejes, hogy pl. a GTX gond nélkül tudja, ahogy a többi gép is a családban…

1 kedvelés

…és remélem egyetlen típuskedvelőt sem bántottam meg ezzel a véleményemmel! :wink:

2 kedvelés

Nekem is tetszik különben.

2 kedvelés

Néztem róla pár képet és tetszetős darab. Én is tervezem egy új mod vásárlását a közeljövőben és ehhez hasonlóban gondolkozom. Sok fajtát néztem de valahogy egyik sem fogott meg design tekintetében :smiley:

1 kedvelés

@Viktor_Hajdu kopás mennyire jellemző? Mert gondolom egy ujjlenyomat-mágnes.

Vonzza az ujjlenyomatokat de a fekete szín esetén szerencsére ez az előlapra-tűzgombra korlátozódik, bőven kezelhető a mértéke. A kopás az 510 csatlakozó környékére jellemző, ott annyira kellett az az átkozott fényes felület mint kezdőnek a dual tekerés…

1 kedvelés

Ugyan ez nem a reklám helye, de galád módon az Aspire Paradox az, amivel mostanában szemezni kezdtem… Ha kicsit lejjebb ugrik az ára, ő is begyűjtendő darabbá válhat… Nem is fájdítom a szívem tovább :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

3 kedvelés

spider man lol GIF
Ez jó :joy:

2 kedvelés

Kösziiiii! :wink:

Ezt a kettőt el is könyvelem magamnak :smiley: Nem tudom ki hogy van vele de nálam elsősorban a külső számít, utána jöhet a specifikáció

3 kedvelés

Van egy Aspire Deco-m, hát… A mai napig nem jöttem rá, hogy lehet kikapcsolni. Ha hármat kattintok, csak a kijelző off, egyébként működik. Ha ötöt, az pedig a lock. Az alja polírozott karcmágnes. A 22-es Ares 2 viszont szerintem jól néz ki rajta.
3Avape-en Yihi SXmini SL Class és MX Class még van elég jó áron, Sourcemore-on pedig Lost Vape Grus.

4 kedvelés

Köszi az infót!!! Igyekeztünk több stílust is ajànlani. A vélemények mindig jól jönnek, spec kinézetre nekem kellemes darab. De igy azért más a dolog​:wink::grinning:.

1 kedvelés

A Grus szép, és jó is, de qva nehéz. :rofl::rofl::rofl: Pont a héten távozott tőlem egy a súlya miatt. Ár/érték arányban viszont tényleg jó. Csak az zavart, hogy… Nem spoilerezek, majd jövőre meglátjátok! :rofl:

5 kedvelés

Na most már tessék csak spoilerezni! :grinning: :wink:

2 kedvelés

Köszönöm, örök hálám! Lehet, hogy el kellett volna olvasnom az apró betűs részt? :smiley:

3 kedvelés

Engem sosem zavart, ha idejekorán elárulták, ki a gyilkos. Szóval…? :smiley:

“Ki ölte meg Laura Palmert?” :smiley:

4 kedvelés