Mod kérdések

Sziasztok én véleményekre vagyok kíváncsi mod terén akksi kezelés stb stb mert van itt 2 mod is azokra lennék kiváncsi kinek mi a véleménye ezekről a modokról.
SQUID INDUSTRIES DETONATOR 120W MOD
Dotmod dotbox 75w ezekre lennék kíváncsi én hogy melyiket lenne érdemes venni. köszi szépen előre is. Vagy pl ez is érdekelne engem a Ultroner Victory 60W.

Szia! Az általad kérdezett 2 modot nem ismerem, és a hozzászólások hiányából ítélve szerintem más sem igazán.
Amit ismerek, és hasonló jellegű, az a Lost Vape Grus. Szintén 1db 21700-as akkut használ, és nálam jól működött akku használat szempontjából. (34w, átlag 4mp slukkal, 311 puffot bírt egy 21700as Samsung 40T akkuval). Jövő év elején megy ki róla a videóm is, nekem a súlyával, és a forgásával volt problémám csak, de ez teljesen relatív.

A másik javaslatom, az Ehpro Cold Steel lenne, aminek jobb a forgása, kisebb a súlya, de ugyanúgy fém. Az akku kezelése is jónak tűnt, itt slukk számot sajnos nem tudok írni.

Remélem, sikerült segítenem valamennyit. :slight_smile:

5 kedvelés

Szia!

Az Ehpro Cold Steelt azért nem ajánlom, mert nagyon kopik. Nekem egy fekete van, a lakásból nem igazán mozdult ki, vigyázok rá, és mégis ahhoz képest brutálisan kopik. Ráadásul most elkezdte leredukálni az aksit, teljesen feltöltött aksinál pár slukkig működik hibátlanul, majd hirtelen16 watt helyett már csak 12 wattot ad le. Bár lehet, hogy ez az aksik hibája, ( egy,másfél évesek), de a többi modnál nem tapasztalam ezt

4 kedvelés

Hali​:grin:Csatlakoznék Zolihoz,a grusal kapcsolatban(bár nekem ez első 21700 modom).Szerintem elég jó az akku kezelése,én AWT 21700 4800 MAh 35A akkuval hajtom,egy blotto rta csücsül a tetején,dual tekeréssel 0,16 ohm 60watton hajtva és kijön 180-200 slukk.Mtl kazánnal még nem próbáltam.Viszont Zolival ellentétben,nekem nagyon is kézre áll,meg vagyok vele elégedve és az ára is elfogadható…

2 kedvelés

A beszámolók alapján a fekete valóban könnyen kopik. Nekem a grey champagne színben van, ami eddig jól bírja. Mivel én is igyekszem vigyázni a cuccaimra, rendeltem hozzá szilikon tokot. Mondjuk elég bénán néz ki így, de csak a melóba öltöztetem fel :slightly_smiling_face:, mert ott elkél a védelem. A működésével nekem még nem volt probléma, az is igaz, hogy csak augusztus óta van meg. Amit negatívumként említenék, hogy lötyögnek a gombjai.

3 kedvelés

Megpróbálom majd kitisztítani, de ha végleg nem sikerül, mecha lesz belőle…

3 kedvelés

Ha majd megadja magát az elektronika, akkor lehet én is átalakítom. Ez a legkényelmesebb mod, amit eddig használtam, nekem nagyon kézre esik. Ezért is szerettem meg.

3 kedvelés

Ez a plusz/minusz gomb…

Pedig a tűzgombot sűrűbben használom.

1 kedvelés

Ezt a mondatot annyira vártam, szinte biztos volt, hogy már megvan az ötlet arra, mi lesz belőle ha… :thinking: :wink: De jegyzetelek ám, készül a lopott ötletek-megoldások vape katasztrófák esetére könyv. :wink:

5 kedvelés

Viktor, látod, mennyire kopik, arra gondoltam, antikolom… :smiley:

2 kedvelés

Ha csak antikolnád :grinning: :wink: De hát konkrétan gyártasz ismét valami egészen újat és mást. A “feneajódolgodmár”! :grinning: :wink: :smiley: :heart_eyes: Nem győzöm kapkodni a fejem.

4 kedvelés

És már a fémszövetre is van új ötletem… :joy:

4 kedvelés

Ááááá nem lesz elég egy jegyzetfüzet. Még az előzőt sem dolgoztam fel teljes mértékben. És már is itt az új. Fel kell gyorsulnom. :grinning:

4 kedvelés

Nekem is van most egy projektem. Tavaly kaptam egy Joyetech Ego Aio Pro C e cigit. Annak a csövét használnám fel, és valami faragott fába ültetném egy jó kis elktronika társaságában.

4 kedvelés

Nekem is van egy Joyetech Egom, cserélhető aksisra, 510 csatlakozósra akarom megcsinálni. :slight_smile:

4 kedvelés

A Pro C szerencsére cserélhető akksis, csak az 510 csatlakozót kell megoldani. Ezek egyébként védelemmel ellátott bypass üzemmódban működnek, amolyan félmecha szerűen?

2 kedvelés

Nem tudom, még utána kell nézzek, de valószínű.

Az látszik, hogy 2 db 18350 hajtja…

4 kedvelés

Na az szuper, akkor az akku kérdés nem olyan vészes :smiley:. Nekem is fekete készülékem volt, de már elkezdtem polírozni :smiley:.

5 kedvelés