Milyen gyors az oldal? (szavazás)

Sziasztok :slight_smile:

Kaptunk egy visszajelzést az gyorsaságára vonatkozóan, ezért szeretnélek megkérni benneteket, hogy válasszátok ki nektek milyen gyorsan tölt be az oldal. Kommentben kifejtheted részletesen, milyen eszközről használod? Egyéb észrevételek esetleg.

Milyen gyorsan tölt be az oldal?
  • 1 < 5 mp
  • 6 < 10 mp
  • 11 < 20 mp
  • 21 < 30 mp
  • 31 < 60 mp
  • 61 mp <

0 szavazó

Az oldal használhatóságát tekintve milyen gyors?

Betöltés után milyen gyors? (Témák közti lapozás stb.)
  • 0 < 1 mp
  • 1 < 2 mp
  • 2 < 3 mp
  • 3 < 4 mp
  • 4 < 5 mp
  • 6 < 10 mp
  • 11 mp <

0 szavazó

Köszönjük a visszajelzéseket! :slight_smile:

5 kedvelés

Tökéletesen, gyorsan betöltődik. Úgy használom,mint egy alkalmazást.
Xiaomi telefon, Chrome böngészőben nyilik.

3 kedvelés

Borzasztoan lassu
Mintha egy 15 eves gepen menne az exploer

Sziasztok. Nálam szuperül megy telón is és a laptopon is.Mint a villám! Kifogástalan! Bárcsak más oldalak is így működnének.

3 kedvelés

Xiaomi telefon + Chrome böngésző. Teljesen megfelelő a gyorsasága nálam. :grin:

3 kedvelés

Huawei-android.
Szerintem ez nagyban is függ a szolgáltatótól.
Illetve,hogy neked milyen internetes csomagod van!!
Otthon wifin nekem szinte hibátlan!!

5-ös skálán egy négyesre értékelném,hisz olyan,hogy hibátlan weblap, nem létezik. Tanulni,fejleszteni mindig lehet.

Köszönjük a leheteőséget ebben a cenzúrázott facés világban!

Good Job!! Jeebádi! :slight_smile:

3 kedvelés

Sziasztok!
Csak telefonon használom, és nálam elég gyorsan betölt. Az ikon ki van rakva a kezdő képernyőre, teljesen olyan így, mintha egy alkalmazást használnék.

4 kedvelés

Lehet, hogy ez a probléma :thinking: próbáld meg kicsit újabb gépről használni ( ha van rá módod ) és az Explorert felejtsd el.

Xiaomi telo és appbol használva nincs gondom vele

2 kedvelés

ios és androidal is alkalmazásként használom! Nem túl lassú,élvezhető.

2 kedvelés

Nekem gyors a mobilon is (Samsung Galaxy S9+) és a Laptopon is(Asus X571 Gt):smiley::smiley:

2 kedvelés

Fhuuu

Ez egy hasonlat
Iphone xs es chrome bongeszo de mind1 ha gepen hasznalom is piszok lassu az oldal azert se hasznalom

Szia @Rodzser!
Az ilyen “fhuuuu”-kat kérjük mellőzd. Az első hozzászólásodban is megírhattad volna mit használsz. Ezekből a visszajelzésekből javítjuk az oldalt. Felesleges lenézned minket, vagy Donátot ezért. Néha előfordul, hogy benézünk mi is valamit. De ez most nem az volt. :slightly_smiling_face: A netes világban nincs hangsúly, sem face to face, ezért célravezetőbb, ha konkretizálsz! :slightly_smiling_face: Engem lincseltek már meg egy lehagyott ékezet, vagy két összecserélt betű miatt. De ezek mint felesleges erőkifejtések. Elveszik az energiáidat más, fontosabb dolgoktól. A Vaperina nem facebook, itt nem lesz az a fajta stílus megengedve mint ami ott uralkodik! Azt meg pláne nem fogom hagyni, hogy olyan embert alacsonyíts le ezért, aki lehetővé tette ezt az egészet. :slightly_smiling_face: Mert bár természetesnek tűnik az oldal megléte, de nem csak hosszas munkaórák vannak mögötte, de rengeteg pénzt is beleölt. Ezért a minimum a lojális hozzáállás lenne. Ahogy mi is állunk a Tagokhoz. :slightly_smiling_face:

Szóval fhuuuuujd ki magad, és rugaszkodjunk neki mégegyszer! :slightly_smiling_face:

Olyan eszközöket használsz az oldal megtekintésére amiken elméletileg nem szabadna lassúnak lennie. Így ott valószínűleg más gond lesz, de mindenesetre utána fogunk nézni mindennek, alaposabban! Köszönjük a visszajelzésedet. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Szeretném kiegészíteni az előző hozzászólásom. A görgetés eléggé akadozó nálam, nem tudom hogy ezzel lehet-e kezdeni valamit, de egyébként minden más szuperül működik. :slight_smile:

3 kedvelés

Sziasztok!
Asztali gépről is és telefonról is gyorsan betölt és használható!

3 kedvelés

Asztali gépen Opera böngésző, androidon Chrome. Sosem volt vele gond, mobilnettel sincs különbség. Tökéletesen használható, átlátható, mindig megtalálom amit keresek :ok_hand:

3 kedvelés

Sok mindent nem írhatok, ezért is hezitáltam, leírjam-e? Nem mai gépet használok, de én nem vettem észre különbséget más oldalakhoz képest. Olyan 5 másodpercen belül bejön, utána nem akad, és nem omlik össze, teszi a dolgát.

2 kedvelés