Milyen Elfbart érdemes venni?

Egyik barátom szeretne áttérni vapere.
Munkája miatt 20mg nic sós elfbarra gondoltam az egyszerűség miatt, illetve a 20mg miatt elég 2-3 slukkot szívni belőle.
Az 5%-os elfbar az csak 5mg nic sós?
20mg-os nic sósból csak 600 slukkosat találtam.
Ha tudtok linkelni vagy van tapasztalatotok, akkor azt megköszönném.
Én nem használtam még ilyet, csak sima podot, de inkább RTA fronton mozgok.

2 kedvelés

Nemrég nálam ugyanez volt a helyzet, ismerős szeretett volna áttérni, napi 1 doboz ukrán/töltött cigit szívott.Mondtam neki, mielőtt elköltene egy vagyont először rendeljünk egy elf bart, hogy egyáltalán bejön-e neki a vapelés. Szereti az energiaitalt ezért rendeltem neki egy elf bar-energy ice 600as 2%-os cumót. Egyébként tapasztalatom nekem se volt ezekkel a cuccokkal. Nos annyira bejött neki, hogy azóta vett tőlem modot és tankot is. win-win :smiley: . Egy negatívumot hozott fel, mégpedig, hogy torokhatás nem nagyon volt.

3 kedvelés

Igen, nikotin sónál nincs TH.
Meglátom, valszeg azt tanácsolom, hogy vegyen több fajtát, 20-ast meg 5%-ost pl.
és akkor össze tudja hasonlítani.

Azért a 2-3 slukk az elég idealista megközelítés, nem? :slightly_smiling_face: Ha komoly dohányos volt, kell egy cigarettányi slukkolás minimum. Szerintem…

1 kedvelés

Valamennyire igen, viszont a nikotin so erosebb, mint a sima nikotin es 20mg az mar eleg sok.
Én szívtam 20-as nikotin sót, még régen egy podból, szerintem az elég erős volt.

2 kedvelés

Én egyszer vettem eldobhatò cigit. Többet soha. Az a 20mg/ml nic-só ami benne volt, gyengébb volt mint a saját kevert liquidem, ami 3mg/ml.
Viszont ez szubjektív…kinek mi tetszik…

Köszönöm mindenkinek a választ!

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.