Mi legyen a következő gép?

Üdvözlet,
a következő masinámat keresem, és egyenlőre nem látom a betöltésre váró üres területet.

Fél éve vape-elek. Erős dl-rajongó vagyok.

Egy Jackaroo pod kit 70w-t használok néhány hónapja (egyszerűen hibátlan: 2000mah - üzemidőben megvan vele a teljes nap, tök jók a vvc-0,3-as coilok, gumi ház - ide rakom/oda rakom, autóban zsebekbe, semmi gond).

Ehhez jött augusztusban egy GeekVape Aegis max 2/max 100 (zeusz tankkal): túl mélyen nem ástam bele magam a témába, ez tűnt a biztos választásnak.

Nagyjából itt meg is van minden, viszont van némi hiány éreztem.

Természetesen, terben van az rta-tank vonal - szeretnék még nagyobb gőzt, finomabb ízeket (Horizon falcon, Hellvape dead rabbit, ehhez hasonlók, itt nagyjából a plafon érdekel, a legjobbat akarom választani).
Adott két 21700-as akksi (Samsung 40t), ezeket jó lenne egyben hajtani, a Jackaroo gaur-21 ami erre alkalmas, és tudom, hogy ez egy hibátlan gép, de fontos az esztétika…
Más dupla 21-es modot nem látok.
Sajnos a Lost vape nem ad dupla 21-eset.

Tegnap rendeltem egy Lost vape ursa nano-t, mivel a Jackaroo előtt azt használtam, és nagyon szerettem.

Így akkor három tagú lesz a csapat: ursa nano, Jackaroo pod kit, és a nagytesó, GeekVape.
Pont múlt héten lett rá kész a védelem (a helyi bőrdíszműves mesterrel tettünk rá egy kecske bőr tokot) - csatolok is egy képet a végén.
Három gép fog dolgozni velem az irodában, és bizony, van még hely az asztalon.

Az ursa nano 0,6-os fejekkel jön, erre nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog tudni, mert csak 0,8-assal próbáltam, a Jackaroo-hoz holnap érkeznek a 0,15-ös coilok; szintén alig várom, mert bár a 0,3-assal szépen szól, de érzem, hogy tud ez még többet is, továbbá, van egy bontatlan, GeekVape z 0,15-ös porlasztóm.
Holnap keverünk ki durván 1,2L levest, így az új porlasztókat 1 hét múlva fogom tudni kipróbálni.

Írtam a Vandy vape-nek, várható-e a Jackaroo újabb kiadása - nem jött válasz.

Kérdésem: merre tovább?

1. Menjen a gaur-21 - félre téve a designt, mindent a teljesítmény érdekében?

2. Érkezzen egy Lost Vape Thelema Quest 200W Kit - (ha már gyönyörűnek tartom a brand termékeit), átlátszó házban, a két 18-as aksi-ra meg egy klassz csomagolás? Nem lesz csalódás az ub pro pod tank? Vagy csak a pod, és hozzá egy komolyabb tank? Ennek viszont jobbnak kell lennie, mint a GeekVape szettem, ellenben zsákutca.

3. Hagyjam az egészet, és dobjak egy csúcs rta tankot a GeekVape mod-ra, továbbá próbáljak meg ebből kihozni a maximumot (pl. minőségi vattákkal, dupla tekercsekkel)?

Amerre nem mozdulok biztosan:

1. újabb pod kit - mert a jackaroo-tól nem látok jobbat,
  2. érintő kijelzős mod - abszolút nem vonz.

A keresés nem felesleges vásárlásról szól, egyszerűen szélesebb arzenálra vágyom.

Előre is köszönöm a tanácsokat, véleményeket.

2 kedvelés

Keményen körbe lőtted rta-t meg ajánlok ha gőzmozdon akarsz lenni
Smok tf-rta
image
Smok tfv8 cloud beast rba fejjel
image

Gépek
Dovpo Odin Dual 21700 DNA250c Box Mod

#X217 21700 dual Mod | VooPoo
image
Geekvape l200 dual 21700
image

1 kedvelés

Hú, ezek hardcore cuccok, kinyilt a szemem =)
A két smok tank vajon hogy fog szólni a modommal? Hány watton érdemes hajtani? Vagy ezekhez érdemes dupla aksis mod-ot alá tenni?

1 kedvelés

Hát az attól függ milyenre tekered de a cloud beast esetében a gyári kazánok durvák tudnak lenni . De nem rég tekertem bele rba-ba az 0.3 Ohm lett egész napra kell ezek alá a duál .

2 kedvelés

Tf-rta beszámoló más kézből

2 kedvelés

Nézem.
Igen, egy komolyabb smok tank lesz a befutó.

1 kedvelés

Szia, a Thelema Questet nem ajánlom (van egy témám róla, olvasd el hogy ne csalódj a vásárlása után)

Gaur-21-em van. semmi csicsa, tökéletesen működik kb fél éve. Semmi extra kinézetre, de 48+ óra 50 watton.

Geekvape Legend L200 21700 lesz nemsokára piacon, az eredeti Legend 2 kicsivel nagyobb dupla 21700as verziója. Ez fog engem nagyon érdekelni.

Tank pedig a WOTOFO Profile X. Építhető mesh-sel és coillal is.

3 kedvelés

Ebből a wotofo tankból van alap, coilos verzió?
Esetleg a SMOK TFV18, vagy Hellvape dead rabbit?

Hajlok a gaur-21-re, viszont erre akkor coilos tankot nézek inkább.

1 kedvelés

Wotofo profile X csak építős nincs hozzá gyári kazán.
Az is szép db bíz ám
https://www.wotofo.com/pages/wotofo-profile-x-rta

1 kedvelés

Ha nem építős tankot szeretnél akkor talán a Geekvape Zeus kazánjaiból van pár fajta, mindenhonnan azt hallom szóval biztos jók :slight_smile:

Barátnőmnek Dead Rabbit R van (RTA) iszonyat jó ízeket ad de ugye az is építős

1 kedvelés