Mesh coil tekerés Hellvape MD-be ,de hogy?

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni bárkitől aki az ampervadászatban, illetve a meshben otthon van .

Gondoltam tekerek,igen tekerek egy meshhálót.
El akadtam izzításnál. Nem akar tovább terjedni a teljes lapra,lábak tövénél meg áll az izzítási folyamat. Részemről csak próbálkozás nem ajánlom senkinek,mert ugye ez egy veszélyes üzem,ami az ilyen badarságokat jellemzi. Igen tudom ha veszélyes miért nem hagyom meg a gyártóknak.
Előre is köszönöm az építő jellegű infókat a laphoz vagy a kulombokhoz.

4 kedvelés

Őszinte leszek,mesh-t soha nem kapargattam.

Az rendben van az alap nálam is ,de meshnél nem szoktam.

2 kedvelés

A két lábat ha összenyomod esetleg? Találtam egy ilyen videót. (A mesh lefogatás teljesen befedi a lapot) lehet ez a baj :thinking: Igaz máshogy csinálja de lehet segítség ez is :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

@Tibor_Varga na pont az ilyen kommenteket vártam ,köszönöm!!!

Ez miatt lehet el kell engedjem ezt a projektet.

Még @Donat opciót kipróbálom,oszt levédetem :slight_smile: .

6 kedvelés

@Csinos248 notch coilban nem gondolkoztál? :slight_smile: Tudom, nem mesh, de mint 5let az is működhet. :slight_smile:

1 kedvelés

Ha úgy csinálod ahogy Tibi írja, megmondom őszintén, én pont azt vártam. Mert nem látom ezt még át, hogy működhetne. Csak ha úgy vágod le ahogy Tibi, akkor inkább oldalasan vágd szét, hogy meglegyen az iránya. :thinking:

4 kedvelés

@Csinos248 alap felvetése szerint, amit tegnap a Live végén mondott (csak akkor már nem voltál), hogy van egy rakat mesh lapja amit szeretne felhasználni, hasznosítani valahogy. Ezért próbálkozik a meshel. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

@anon31274546

Volt anno köszönöm,nem volt nagy "pukkanás"ezért nem is használom,rendelek .

De igen,ahogy @Donat is írta,van jópár lapom amik csak foglalják a helyet,ki dobni meg nem akarom, ezért van az agyalás mire is lenne még jó mint amire kitalálta a gyártó.
@Vaperina_Kinga , igen most már meg van,sajnos,az a dög kulomb arra megy amerre ő akar.

De nem adom fel, valamit kitalálok, látom @Tibor_Varga társam lesz az e fajta robbogatásokhoz :slight_smile:

Köszönöm mindenkinek is!!!

4 kedvelés

Köszi! :slight_smile:

1 kedvelés

Notch: Valószínűleg néhány darabot tudok szerezni országon belül is, ha kell,mert járt már nálam is, csak nem próbáltam ki, ha kell, szólj, és nem kell rendelned! :slight_smile:

Mesh: ha sok van, és esetleg meguntad a próbálkozást, vagy annyira sok, hogy nem használod el soha, akkor szívesen veszek át belőle. :slight_smile: (ebben az esetben privátban megbeszéljük a részleteket. :))

1 kedvelés

Én várom a végeredményt majd. :slight_smile:

3 kedvelés

Sziasztok!
Sajnos több okból is félbe kell szakítanom eme projektet. Amiből akartam ,nem fog összejönni .
De a legnagyobb hátràltató a fizika :slight_smile: .

Ahogy már korábban @Tibor_Varga is mutatta, majd ő eldönti merre is akar menni ,alább a kép.

@anon31274546 említette a notch opciót,ez pl több felmerülő problémát meg tudna oldani HA. És ugye most a mesh felhasználása volt a cél,de az ipari szintű láb forrasztás hiányában ,ez az opció sem jó.

Valamint ,jelenleg nem rendelkezem olyan kézséggel ami a Tibi féle irányzékot tudná követni,ami a kulombokat illeti. Láb darabkákat még csak-csak lehetne fabrikálni a lapból,de nem tudom mibe befogatni.

És van még egy dolog ami mellett sem szabad elmenni,hisz mesh a téma, a VATTA. Csak pár szóban . Ha mesh akkor az annyit tesz,a meshlap teljes “nyitott” felületének érintkeznie kell lével ellátott vattával,mert nélküle csak megég. De a lábak is ,amik kanyarodnak a plusz-minusz lefogatókhoz,ahova nem tudsz pamutot varázsolni.

Egy próbát megért, köszönöm a segítségeket ,még ha nem is jött össze ,tanultam ismét vape fizikát is,már ezért is megérte. Köszönöm nektek!!

Ui.: Ejnstejnmegakulombokelmehetneka@@@@omba :slight_smile:

5 kedvelés

Szia Szia,

Ez ugye ahogy írtam a megfelelő tankszekció miatt is elvérzett projektem. De igen jó lehet.

3 kedvelés

Igen,ha egy megfelelő rda és tekercsben kiszerelt mesh van.

Sajna nálam a már meglévő adott méretű kész lapocskákból kellett volna kihoznom valamit,rda nélkül.

Ez különben Tibi féle megoldás ha jól emlékszem a képre amit megosztott velünk.

De köszönöm @Andras_Barton , jó kis videó!!

3 kedvelés