Merre száll a gőz? A legújabb innovációk

Sziasztok,
Szükség lenne egy cikksorozatra, ami azzal foglalkozik, hogy mik az új innovációk a vape eszközök terén.
Először megjelent az e-cigaretta, ami egy fűtőszál segítségével elpárologtatta a liquidet. Piacra kerüléskor készülékek voltak, amiket használat után eldobtak. Röviddel ezután megjelent az előre töltött patron, akkor már csak ezt dobták el. Pár lépcsőfok után eljutottunk a mostani felállásig, és még mindig ugyanaz a technológia… izzít, szív …
Voltak jelentős újítások, amik hatottak az egész szektorra, pl. squonk, TC, de mi a helyzet most?
Ki és milyen technológiával rukkolt elő, és milyen hatással lesz ez a felhasználói szokásokra?
Hányan tudjátok mi az autosquonk? Min dolgozott az EVOLV, hogy pár éve nem hozott ki új boardot?
A válaszokat tudom, de érdekel bárkit?

11 kedvelés

Nekem tetszik az ötlet. Egy cikket vagy beszámolót szívesen olvasnék a témáról. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Már készen van,de inkább az angol piacra készült.
Ennyi az infó. Indukciós hevítés alapján lesz a story.
Facén rá lehet találni,főleg u.k.-s vonalon.
Nem lesz olcsó játék.

4 kedvelés

Lesz majd magyar bemutató is, illetve remélem @Vaperina_Kinga is kap majd hozzá segéd anyagot,hogy a Vaperina gazdagodjon egy újabb remek írással.

7 kedvelés

Eredeti forrás,ami nyilvános,így ide linkelem,valami fórumféle vagy mi a szösz :

6 kedvelés

Valamint,ha nem is annyira innováció,inkább a badarságok és a balesetek elleni védelemmel ellátott mecha mod, Dovpo - Singature műhelyből, clutch x18 néven. A jó öreg lemez biztosíték,hmm. Mike megint jó helyen volt. :sunglasses:

4 kedvelés

Hallottam róla. Remélem megcsap a teszt szele. :slightly_smiling_face: Kivárunk. :love_you_gesture:

7 kedvelés

Meg sem mertem említeni, hogy a száraz gyógynövény párologtatók használói is csatlakozhatnának.
Nekem tetszik az ötlet!

2 kedvelés

Kifejezett innovációra gondoltam, ami nem csak egy újabb olvasata a már meglévő készülékeknek, nem csak új design, vagy meglévő technikák ötvözete.
Pl. ESS Driver a YIHI két évet dolgozott rajta, az SXmini tökélyre fejlesztette. 2020-ban jelentek meg az első készülékek, és magyar nyelvű teszt, tapasztalat nincs. Gyárt még készüléket a VKsma, IPV…

Hát… ha kamera nincs is, kamra az van. :grinning_face_with_smiling_eyes: :grinning_face_with_smiling_eyes: :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 kedvelés

Az innováció szerintem nem csak egy már meglévő termék fejlesztését jelentheti. Jelen esetben a gőzölés egy újabb formáját, eszközét,ami egy kreatív ötletből született. Ami “szakmai” fejlesztés a gőzölés világában,egy újítást hoztak létre a folyadék elpárologtatásához,persze az indukciós hevítés már régóta köztünk volt,DE nem a vape világban.
De több gyártó is bele esik ebbe a szóhasználat hibába,azaz lehet hogy csak nála innováció az adott eszköznél,közben pedig egy szép koppintás a másik konkurenciától,aki már réges régen használja azt a megoldást.

2 kedvelés

Sebaj Tibi,nekem se jön be :sunglasses: .
De majd hamarosan többet tudunk eme hősugárzóról a hírek szerint :wink:

4 kedvelés

Legyen annyi spóójler,nagyon hamarosan :sunglasses:

3 kedvelés

Az a mélyedés az meg a biometrikus szenzor, vagy vércukorszintmérő. :thinking:

3 kedvelés

Egyetértünk ebben (is). :rofl:

2 kedvelés

Jó, hát hogyan hívják, gyerekek igazából nem csináltunk szart se, csak egy kis lóvét akarunk lehámozni rólatok, ugye nem baj? → innováció. :rofl:

2 kedvelés

De az indukciós technológiának köszönhetően a kis zöld fényre teszed a hideg kávéd egy fémbögrében… Naaa, innováció!
Valahol el kell kezdeni, hátha berobban a vapetechnológia végre már úgy igazán, és nem csak azon fogunk elmélkedni, mennyire jó a formaterv, meg de jó, hogy műanyagra és bőrre-műbőrre cserélték a fémet. A gyorscsatlakozós 510-ről nem beszélve… :wink:

2 kedvelés