Megbízható,korrekt eladó!

Teljes szívemből ajánlom @vapetron -t mint eladót.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott​:slightly_smiling_face:
Megbízható,kedves,segítőkész és korrekt​:bangbang:
És gyors​:slightly_smiling_face:
Az ajándékot külön köszönöm :smiling_face_with_three_hearts:
A tank olyan,mintha sosem lett volna használva!

18 kedvelés

Gratulálok jó választás… :wave:

4 kedvelés

Dogyval nem fogtál mellé :slightly_smiling_face:használd egészséggel :slightly_smiling_face::dash::dash::dash::dash:

4 kedvelés

Ilyet…tőled…olvasni…nekem​:wink::heart::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

4 kedvelés

Köszönöm, használd egészséggel! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face:
Azért a vattázása elsőre trükkös lesz​:joy:
2-es mag jobb bele mint a 2.5-es?(Kommentekben olvastam)
Nem nagyon kell a vattát borzolni?

1 kedvelés

Ez az igazság…:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Végreeeeee​:relaxed::hugs::hugs::hugs: gratulálok :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Valaki fel tudna világosítani?:wink:
Nézegetem a videókat.Általában a nem magyarokban azt látom,hogy nem állítható a liquid beömlés mégha úgy is néz ki a csimni vagy mi.
Hary Vape szerint meg léellátás szabályzós.
Kommentben írta neki valaki,hogy nem állítható.Neki csak azért tekeredik,mert nem jól rakta össze.
Mi lehet az igazság?
Most,hogy itt a melóban kibontottam a csomagot,nekem is csak forog…de majd otthon jobban szemügyre veszem :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Kedves Beatrix!
Nálam már több mint 3 éve van napi szolgálatban, de eddig még nem sikerült rájönnöm hogyan lehetne állítani a lébeömlést. Szóval szerintem ennél a tanknál nincs ilyen opció. Egyszerű mint a faék, de pont emiatt nagyszerű. Kb. egy kezemen meg tudnom számolni hányszor sikerült elb@szarintani az építést. Nem érzékeny a vattázásra, bármilyen levessel megbirkózik és szerintem elég jó ízeket produkál. A leggyengébb pontja talán a műanyag palást, pontosabban az azon lévő menet. Nem kell meg izomból megtépni és akkor örök mint a nyomorúság. Nálam még nem járt olyan liquid ami megrepesztette volna, viszont dobálhatod nyugodtan :grin: nem törik mint az üveg palást. A chimney-nek nem kellene forognia. Valószínűleg az ellendarab (amibe drip tip belemegy) nincs ráhúzva.

10 kedvelés

Doggy-m nekem is volt. Isteni ízek jöttek belőle. Csak a töltés… Ha nem volt valami vékony piszkafa a környéken akkor nem töltöttem bele. :sweat_smile:

3 kedvelés

Köszönöm szépen.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult 24 óra után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.