Meddig bírja a DL porlasztó?

Mert kérdés szokott lenni,hogy kb. mennyit bír egy DL pori.
Alany : Zeus sub ohm, mesh Z1 Coil, KA1 0,4ohm
Használat: átlag ,félig engedtem lefogyni a levest,kb 40-50 watton ( nekem így jó :slight_smile: )
A “végeredmény”,amit olvasható volt a kijelzőn, 1171 puff. Ez nálam az a puff mennyiség ahol már érezhető volt íz vesztés és jött mellé az a bizonyos extra negatív th érzés,valamint előfordul liquid szörcsögés és néha liquid érkezése puff közbe,gondolom a már "össze esett vatta miatt. Persze ez mind szubjektív,de talán ezzel a szösszenettel hozzá tudok járulni a fórum egyik lényegéhez. Folyadékok ,gyümölcsös, gyümis-dohányos ízek voltak,70-30 vg -pg vel. Üres puffok pár darab lehetett,de ha nagyon kötekedni akarok,leszámolom az estleges ki-kapcs puffokat is,akkor legyen 1000 a puff egy pori. Ez már kb lehet egy számítható alap (vásárlás előtt ) ,ha felmerül a kérdés, DL- “poris”-haladó, felhasználás esetében.
Hozzászólás szekcióban állok rendelkezésre ez ügyben is!

Köszönöm, hogy elolvastad!

Üdv.: Csinos

1 kedvelés

Ki lehetne bővíteni a kérdést szerintem mtl porlasztós kazánokra is. Én is szétszedtem, szinte ugyanez van benne. Úgy kaptam valakitől, tudom, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát. Volt a szettben egy 1,6 ohmos porlasztó, lehet, hogy használt, 1 nap után égett íze volt. Volt mellé egy original 0,4 ohmos, na annak a fűtőbetétje ugyanolyan, mint a képen ami van, 9 Watton hajtva 3 nap után szénné égett benne a nem tudom mi, ami itt a képen nagyon szép ahhoz képest, pedig nálam nem volt dryhit. Ezek után én úgy vagyok, hogy soha többet porlasztósat, inkább tekerészek, vattázok.1000 Ft nál drágább egy porlasztó, egy 5 db-os készlet 6000 Ft. Ja és a szett neve: Innokin Zenith, és az adományozónak üzenem, a mod príma, az “egyik legjobb porlasztós kazán” -nal meg én így jártam, sajnálom.

Hát az 1000 slukk nem egy hosszú eletű porit takar szerintem. Nincs egy het se.:open_mouth: Szerintem a smok porlasztók, eleaf porlasztók jobban bírják. Arról meg már ne is beszéljek, hogy a ccell porik 2 hónapot siman kibirnak 15ooo es 22000 slukk között tudnak.

Az innokin porlasztói kb 3 het 5 het között bírnak. Valószínűleg nem sikerűlt megfelelően szívni. Kár, mert rendkívül finom ízű porik a z coilok.