Ma van a szülinapunk! 🍰

1 éves a Vaperina.cc :heart_eyes: :heart: :cake: :tada:


Jó gyorsan eltelt 1 év! :blush: 2020.04.10.-én elindítottuk az oldalt. Mintha csak tegnap lett volna. :slight_smile: Sok minden történt a Vaperinával az elmúlt 1 évben. Természetesen semmi nem megy könnyen. :smile: De a kitartásunk az határtalan! :wink: :heart: Személy szerint már jólesően gondolok vissza az elmúlt évre. Rengeteg akadályon vagyunk túl! :slight_smile: A Vaperina most kezd csak ismertté válni! :heart_eyes: És ezt kizárólag Nektek köszönhetjük! :smiling_face_with_three_hearts: :heart:

Nélkületek ez is csak egy oldal lenne a sok közül. Tőletek lesz vidám, élettel teli, megújuló! Ti adjátok Vaperina színe-javát, a KÖZÖSSÉGET! :smiling_face_with_three_hearts:

Ha Ti nem vagytok, ez az oldal csak egy kósza ábránd maradt volna! Ha Ti nem vagytok, már a Vaperina sem lenne! :heart: :smiling_face_with_three_hearts:


Mint oldalfelhasználó írom ezt most. A vape az én szenvedélyem. :blush: Ez az oldal közös álmunk volt @Donat -al még régebben. Én sem írhatnám most sem ezt, sem a cikkeimet, ha Donát nincs! :heart: Ezer hálával tartozom Neki, hogy valóra váltotta a közös álmunkat! Az oldal által hódolhatok a másik szenvedélyemnek, az írásnak. :heart_eyes: Számomra a cikkek műremekek! Ami Donátnak a Vaperina, az nekem a cikkek! :heart: Mikor használjátok az oldalt, olvassátok a cikkeket és értékelitek a munkánkat az felbecsülhetetlen! :heart_eyes: Köszönjük Nektek, hogy már 1 éve tartjátok bennünk a lelket! :smiling_face_with_three_hearts: :heart: Így ezúttal szeretném megköszönni Donátnak, a több mint 1 éves lelkiismeretes munkáját ami ebben az oldalban van! :kissing_heart: :smiling_face_with_three_hearts: :heart:

Donát volt az, aki mindíg támogatta a munkámat, cikkeimet. Így nem tehetem meg, hogy nem említem meg. :smiling_face_with_three_hearts:


Maga az oldalt sokan támadták! Hol szavakkal, hol tényleges cyber támadásokkal. Ezeket a támadásokat megemészteni és túljutni rajtuk szintén kemény munka volt. Az oldal létrejöttének miértjét tekintve pedig:

Az ok nem volt más, mint egy családias, barátságos környezetet adni a hozzánk hasonló mentalitással, lelkülettel bíró Vapereknek és Vaperináknak! 1 éve már, hogy nem kell elviselnünk a facebookos trollok szemétkedéseit! Nem kell tartanunk a csalóktól! Szakszerű tanácsot kap mindenki! Ez az 1 év nyugalomban, barátok között telt! :smiling_face_with_three_hearts: Van az a mondás, hogy bánj úgy másokkal ahogy szeretnéd, hogy Veled bánjanak! Ez tökéletesen tükrözi a Vaperina morálját! :heart: :heart: :heart:


Rengeteg aktív tagunk van. De olyan is akad aki csak olvas. :heart_eyes: Így nem kezdem el felsorolni kik ezek az aktív tagok, hisz erre a témára is csak azok fognak reagálni akik napi szinten a Vaperinán lógnak. :blush:

Ti, akik ez alá a téma alá írni fogtok, mert mind tudjuk, hogy írni fogtok! :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: A Vaperina szülinapja alkalmából ki fogunk sorsolni köztetek 3db Vaperina kitűzőt, Huszi felajánlásával! :heart_eyes: :heart:

Köszönjük Nektek az elmúlt 1 évet! :heart_eyes: :heart:

Magunknak, mint Vaperinának pedig még jó sok évet kívánok Köztetek! Csak Veletek vagyunk valakik! :smiling_face_with_three_hearts: :heart:

38 kedvelés

Boldogat Vaperina,én csak örülök annak,hogy rád találtam és hogy vagy nekünk​:slightly_smiling_face::wink::grinning:

12 kedvelés

Még sok sok evfordulót kivánok e remek oldalnak! Egy éve regisztráltam, együtt ünneplünk.
Örülök, hogy ilyen jó közösség vagyunk, sokat tanultam, és fogok is még biztosan :slight_smile:
Köszönjük az áldozatos munkátokat! :heart:

14 kedvelés

Boldog születésnapot.

12 kedvelés

Bolcsi Szülcsinapcsit Vaperina!!!

14 kedvelés

Még további sok ilyet

11 kedvelés

Boldog Születésnapot ! :blush:

11 kedvelés

Sziasztok! Remélem még jó párat megérünk! Jó itt lenni!

9 kedvelés

Boldog Születésnapot Vaperina! :slightly_smiling_face: Még sok-sok közösen megélt szülinapot kívánok! :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Megváltozott a szívecske színe?:slightly_smiling_face:(vagy szemüveg nélkül más színben látom a “világot”?)
Boldog születésnapot kívánok az oldalnak,a csapatnak!:birthday::smiling_face_with_three_hearts:
Még kb.csak 2 hónapja vagyok itt,de mintha mindig is idetartoztam volna​:heart:

9 kedvelés

10 kedvelés

Boldog születésnapot Vaperina! És köszönjük a kitartó munkátokat! :partying_face:

10 kedvelés

Sok boldog szülinapot :grin:

9 kedvelés

Boldog Szülinapot.

8 kedvelés

Boldog Születésnapot Vaperina!:clap:
Köszönöm, hogy napról napra visszatérhetek ide, ha csak virtuálisan is!
Derűs Napot!

9 kedvelés

Boldog születésnapot Vaperina

8 kedvelés

BOLDOG születésnapot kívánok VAPERINA!

KÖSZÖNÖM HOGY VAGY NEKÜNK!

8 kedvelés

Boldog szülinapot! Köszönöm azt a nem kevés melót amit bele öltetek, valamint (az oldalnak köszönhetően) azt a tudást, ami az elmúlt egy évben (a ráncokon és a koszon kívül :grinning:) rám ragadt.

7 kedvelés

Nélkületek nem lennénk! :smiling_face_with_three_hearts: Ez az oldal nekem is olyan sokat nyújtott mint Nektek! :heart: Ám mielőtt elcsöppenünk… Huszinak támadt egy fantasztikus ötlete! :heart_eyes:

FIGYU!
A ma esti Live-ban Huszi kisorsolja a kitűzőket az addig ide hozzászólók között! :heart_eyes:

A hozzászolasokat nem zárom le! Viszont a játék este 19:30-kor zárul. :slightly_smiling_face:

Köszönjük, hogy vagytok Nekünk! :heart::heart_eyes: Sok sikert a sorsolásnál! :kissing_heart:

11 kedvelés

Köszönjük a munkátokat és Boldog szülinapot a vaperinának!

9 kedvelés