Lemondás egy DL Dvarwról

Sziasztok!

Már egyszer-kétszer megemlítettem, hogy megrögzött mtl felhasználóként kitaláltam, nyáron dl-ezni is szeretnék. Az mtl Dvarwjaimból kiindulva, látva, hogy a 24 miliméteres Dvarw is épp annyira egyszerű, mint egy faék, meg is rendeltem még október közepén. Telt-múlt az idő, rendelések mentek, áruk jöttek, s bár november közepére ígérték a szállítást, a dl tankról semmi hír nem jött. Még egy hét van hátra a megrendeléséből, de már sok reményt nem fűzök a megérkezéséhez.
A felhőköpködőkhöz fordulnék a következő kérdéssel, Tudtok-e olyan dl tankot ajánlani, ami elég nagy térfogatú, singli coil, és bekötőoszlopokkal rendelkezik? Persze, közben én is nézegetem őket, de a hatalmas kínálat között elég nehéz megtalálni az igazit. :slight_smile:

És talán kellene egy olyan téma, “Honnan ne rendelj…”, biztos írásban is a szívembe zárnám a forgalmazót. :smiley:

4 kedvelés

Hali😁Ez pl.
HUF 6,957.02 51%OFF | Vapor giant v5m rta 25mm RTA Rebuildable Tank Atomizer 8ml Capacity Single Coil Airflow Tank Rebuildable rta
Hogy tetszik?Vagy steam crave ragnar,digiflavour farao rta.Igazából nem tudom melyik tetszene🤣

1 kedvelés

Köszönöm, ránézek! :slight_smile:

Egy alis linket akartam megosztani,csak valamiért nem jött össze😁

1 kedvelés

Igen, ez jó lehet! Köszi!

1 kedvelés

https://www.vapor-giant.com/home/pro/v5-m/?lang=en

2 kedvelés

Nem értem itt miért 5,5 milit ír.Amit osztottam neked,ott 8 milist ír,mondjuk az clon😄

Nézted, hogy az oldalon van 5s, 5m, 5l. Ezek űrtartalma más és más. Nem lehet, hogy az s modellt nézted?

1 kedvelés

Igazad van, 5,5 ml-t ír. Viszont az L-re 11 milit. A Kronos is betyárul néz ki.

1 kedvelés

Hát igen,vannak azért gyönyörű rtak,de ha még többet költenék vape cuccokra,a párom kifilézne​:rofl::rofl::rofl:Így is költök eleget rá meg a pecára​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

A Lamour napokra kell hivatkozni… :joy:

1 kedvelés

:rofl::rofl::rofl:Arra sajnos nem tudok,mert nem az a fajta.Csak néha sipitozik,ha jön egy új rta vagy mod.Egyébként őt is “megtéritettem”,egy voopoo vincivel gőzölög.A dohányosokat kinem állhatja,csak diner ladyket hajlandó gőzölni​:joy::joy::joy:

2 kedvelés

A Hellvape Destiny-t is ajánlanám figyelmedbe Tibi! :slight_smile:

2 kedvelés

Igen, ő is játékban van, köszi Zoli! :blush:

1 kedvelés

Nagyon szívesen! Mindenképpen oszlopos RTA-t szeretnél? :slight_smile: Mert van még 5letem,csak nem oszlopos. :slight_smile: Amúgy nyárra lehet, hogy lesz eladó Dvarw DL FL klónom. :slight_smile:

1 kedvelés

Igen, valahogy nem jöttek be az oszlopnélküliek. A Dvarwtól most kicsit elment a kedvem, és szebb tankok is kaphatóak közel hasonló árfekvésben.

2 kedvelés

Nem lehet,hogy Holandián vagy egyéb kerülő úton keresztül küldik,mert én utoljára úgy jártam és igencsak megkésve jött az árú?

1 kedvelés

De, PostNL…

2 kedvelés

Tudom, pofátlanság lecsapni a lehetőségre, de ha esetleg Tibi nem tart rá igényt, akkor én rárepülnék a Dvarwra! Július 1. után ki tudja mi lesz felkiáltással :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

4 kedvelés

Július 1. után marad az eu szekció…

5 kedvelés