Egy szett, egy juice kutatás

Sziasztok!
Egy kis kutatás :smiley:
Ha elutaznál és csak egyetlen szettet és liquidet vihetnél magaddal, melyik lenne az?

9 kedvelés

Dicodes mod-ByKa v9-Journey Ry4

11 kedvelés

Dicodes mod-Dvarw FL MTL RTA -Inawera 555 Gold

9 kedvelés

Mar agyaltam a befoglalt nyaralas miatt,hogy mit-hogyan.Lesz a az ket szett is,de az egyik mindenkepp a paramour mod-dvarw kombo talan lpv-sec-kel vagy tpa m-type-pal(amelyikbol tobb lesz otthon).A miert pedig,paramour nagyon megbizhato,kis helyett foglal,akksikezeles ket nap nekem,barmilyen terhelessel.Dvarw ugyszinten,megbizhato,az emlitett levesekkel pedig 5-7 napra tekeres felejtos nekem​:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Ajanlasodra anno szereztem,meg kevertem iw 555-ot.Meg kellene mar kostolni,van vagy jo ket honapos.

3 kedvelés

125 bejegyzést új témára osztott fel: Paramour modon ugrál az ellenállás

Ja​:blush:
Dicodes, Tripod rta,vaníliás dohány kombó :stuck_out_tongue_winking_eye: jelenleg :rofl:

7 kedvelés

Eleaf Istick Power 1,mert 5000mah akuval 2.5 napig elvagyok vele és beépített aku ellenére baromi régóta ugyan azt nyújtja időben és teljesítményben is,pedig kapják az ívet,eggyiknek pl pár eldobálás után néha néha vissza kell ragasztanom a komplett tetejét,de hiba nélkül hozza az elvárást így is szegénykém,hát fém jah meg picit nehéz is ez van​:slightly_smiling_face:,hozzá vagy Taifun Gtr vagy Fev 4.5s mindkettővel elégedett vagyok,lötyi M-type vagy Ry4 original.

6 kedvelés

Pioneer4you IPV U710-By-Ka V9-Egoist InDividual Indian! :hugs:

5 kedvelés

Azt hiszem a By-kat be kell szereznem, tetszik is :heart_eyes:

5 kedvelés

Olyan nincs!!!
Ha nem vihetek magammal minimum 300 ml liquid-et, es legalább 2 szettet akkor inkább el sem indulok​:stuck_out_tongue:
Ez nálam ALAP…

9 kedvelés

Modefined Sirius + DotMTL kombót vinném magammal, és ha most a polcra nézek akkor a kék villamosos liquidet. :blush:

Egyébként olyan esetekben láttam ilyen nagyon durva ohm-okat, mikor valamelyik kondi, vagy mosfet lezárlatolt a boardon. :thinking:

11 kedvelés

Augvape Foxy one,+Taijfun gx. És Discovery RY4 :slightly_smiling_face:

8 kedvelés