Köszönöm 😊

Sziasztok!!!

A mai nap úgy döntöttem, hogy “benyújtom felmondásom” a Vaperina csapat tagjaként. @Donat és @Vaperina_Kinga elfogadták, hiszen a kérésem végleges volt. Sok minden közre játszott a döntésemben, de ez inkább személyes, mint “közérdekű közlemény”!!! Annyi fog változni, hogy segítőként maradok köztetek és amiben tudok, segíteni fogok, csak a mai naptól már nem Vaperina csapat tagjaként. Sajnos idő hiányában nem biztos, hogy azonnal válaszolok ha kerestek, de számíthattok rám ezután is…

Leköszönök, mint csapattag!!!

Én mindig azon voltam, hogy a vapereket segítsem, összehozzam, jó közösség születhessen!!! Ebben nem is fogok változni!!! Segítsük egymást mindenben, hiszen az együttműködés, összefogás nagyon fontos…
IMG_20210915_135116

Ezután is tiszteljük meg egymást, legalább annyival, hogy meghallgatjuk!!! Engedjük a véleményét leírni (még akkor is, ha máshogy látunk dolgokat)…

Támogassátok a Vaperinát, hiszen egy jó közösség van ITT. Ne engedjük, hogy bármi befolyásolja a Vaperinához fűződő kapcsolatotokat…

IMG_20210915_135142

Maradjon mindenki az aki és fogadjuk el egymást úgy amilyen!!!

14 kedvelés

De @Huszi ,hiszen most nincs április 1​:bangbang:

4 kedvelés

Ez nem is tréfa :kissing_heart:

6 kedvelés

Talán érteni vélem, de nagyon sajnálom… :no_smoking:Only vaping!

7 kedvelés

Szervusz Druszám !

Maximális tiszteletem !

6 kedvelés

Sajnàlom, de megértem a döntésed. Jó, hogy van egy Huszi, akár így, akár úgy! :wink::heart::+1:

10 kedvelés

Van még mit tanulni sokaknak sokaktol tisztelet ezért

6 kedvelés

Valahogy éreztem, hogy ez a tagnapi vihar nem marad folytatás nélkül, bár gondolom ezek a nem nyilvános dolgok többen is vannak, és egyszer el jön a pont, amikor el kell engedni. Ha ez tányérdobálás nélkúl békésen zajlik, akkor az jó, the show must go on!

7 kedvelés

Sajnálom maradj azért velünk…Köszönjűk!

7 kedvelés

Szia Huszi! Jó hogy voltál, vagy és leszel! Nagy nagy Respect!!! :v::love_you_gesture::+1: Esti hambi jól esett? Guszta volt nagyon! :grin:

7 kedvelés

Nanááá, rohadt finom volt :rofl:

6 kedvelés

Nagyon szomorúan olvastam, sajnálom barátom, küldök egy képzeletbeli ölelést! :handshake: :handshake @Huszi

7 kedvelés

Tényleg mindenkinek!!!

12 kedvelés

Sziasztok!
Hello @Huszi!
Nagyon sajnálom, nem tudok mit mondani! :thinking:
Nagy űrt hagysz magad mögött itt a Vaperin-án, még úgy is hogy, mint segítő azért megtalálhatunk itt!

A Vaperina nem azért lett az ami, mert volt egy közös ellenségünk, hanem azért mert van egy közös szenvedélyünk!!

11 kedvelés

Szia!

Titulosok, tagság, rangok, … stb. stb. - mindez számomra lényegtelen.

Hiszek neked, továbbra is itt vagy/leszel a közösségben. Ha így lesz, akkor csak ennyit:

További szép napot és kellemes gőzölést!

12 kedvelés

Én folyamat lemaradok dolgokról,amit később már nem is szeretek fírtatni,sajnálom,lényeg,mint elöttem írták maradsz(maradj) mint segítő,szép estét,hambi meg valóban guszta volt​:v:

11 kedvelés

Számomra is, hiszen semmivel sem leszünk többek vele!!! Emberek vagyunk és nem utolsó sorban Vaperek… Segítsük egymást!!!

Maradok közöttetek és veletek!!!

További szép gőzös napot!!!

14 kedvelés

Nekem nem az számít ki kicsoda hanem az,hogy vannak úgymond "barátok"akiket személyesen nem ismerek ,de ha kell akkor segítenek bármilyen vape dolgokban !
Mindenkinek van saját véleménye jó is rossz is arról az oldalról .:stuck_out_tongue_winking_eye:
Sajnálom @Huszi :sleepy:tőled is tanultam azért valamit :grin:mint mindegyikőtöktől​:blush:

8 kedvelés