Köszönöm a DL szettet

Köszönöm szépen a szettet @DanuliPokino .
Minden megfelel a leírásnak, az adásvétel gyorsan, problémamentesen megtörtént.

Ízes gözökben lelt sok-sok örömöt kívánok az új set-hez. Nagyon szép összeállítás, jó áron. :heart_eyes::+1:

Majdnem megvettem én is egy részét, de kedden már nem volt eladó az rdta, most már tudom az okát is…

(Mondjuk @DanuliPokino nekem mást mondott.)

“Szia!
Megmaradt a szett ezért az artemis 1.5V rdta eladó.
Hibátlan minőségű,2. gazdája vagyok,az első nem is használta én pedig csak keveset. Minden tartozéka megvan az ára XE ft + foxpost.
Üdv”

2 kedvelés

Jajjmá ne kattogjá ennyit :hugs:
Inkább kapol egy búfelejtő söröt :grinning:

2 kedvelés

Köszönöm. Örültem is hogy milyen jó kis szettem lett, amíg eszembe nem jutott, hogy nem is magamnak vettem, hanem az unokaöcsémnek. Most már Ő örül neki. :rofl:

Csak én remélem,hogy nem jól értem.:astonished: Túlélte a targoncát? Vagy ez másik? Vagy most mi van?

Jah több sebből vérzett az akkori iromány​:dizzy_face:

Ez egy gyönyörű alkalom, ahol Mindenki nyert az események tükrében:

• @balogh_z Jóáron vásárolt egy kíváló és szép vape alkalmatosságot, aminek őszintén örülök, hogy így történt! :heart_eyes: :+1: Használjátok unokaöcsédékkel egészséggel! :hugs:
  • @DanuliPokino végül eladta a teljes set-et és bemutatkozott Nekünk. :wink: :vaperina:
  • @Balazs_Samu_Nagy a megmaradt pénzéből elindulhat remélem nem soká, @Deepfreeze kollégával és @Ispy kollégával egy becsületsüllyesztőbe, hogy megünnepelje a más által kikezdett, de egy nap után visszanyert becsületét… :sunglasses: :rofl: :grin: :beer: :beer: :beer:

Béke!

5 kedvelés

Te, ha a sörözés is a bánatodról fog szólni, én pálinkához nyúlok. :rofl:

Szó sincs róla.
A becsületet nehéz megszerezni és könnyű elveszteni.
A fenti soraim szó és szerint értendők!

(A Fiam kicsinek mindig így mondta.)

5 kedvelés

Én úgy terveztem, hogy továbbra is az én bánatom lesz a fő téma :rofl:

Frankó Gratulálok!( ez bírja a targoncát is) :slightly_smiling_face:

Hát @Balazs_Samu_Nagy a becsület megfizethetetlen manapság … Csak némely embernek fogalom​:thinking::pensive:

1 kedvelés

Remek este lesz, szerencsére nekem is van témám. :grin:

2 kedvelés

Te is bánatos leszel? :grinning:

Ez a téma automatikusan lezárult 24 óra után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.