Kis kazánterű MTL

Sziasztok Vaperek / Vaperinák!!!

Azért írok most, mert imádom a kis kazánterű MTL tankokat és rátaláltam @Andras_Barton közreműködésével egy igen szuper cuccra!!! Ezen teljesen bezsongva érdekelne, hogy ti milyen kis kazánterű MTL tankokat ismertek és ajánlanátok??? A szűk Mtl kazánok nekem nem jöttek be, így mindenképpen a levegősebb Mtl érdekelne!!! A szűk nálam felejtős… :grin:

Amit kinéztem, de nem igazán ismerem őket:

Ha esetleg ismered ezeket, légyszi írj véleményt, vagy ha tudsz fent említett jó kazánt, azt is írd meg!!!
Köszi szépen és Vapeltessék!!!

7 kedvelés

Szervusz Druszám !

https://www.aliexpress.com/item/1005001501135306.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.557640adMxDF4Y&algo_pvid=398a8b57-98c4-47c8-b842-70586a23074e&algo_expid=398a8b57-98c4-47c8-b842-70586a23074e-17&btsid=0bb0623016138282591142306ea6ac&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Őt tudom ajánlani neked nagyon jó ízű kazán, és a levegőzése tág határokon állítható, viszont, ha felülről töltöd szeret bepislantani. :blush: Andrásnál van egy most teszteli, beszélj vele. :slight_smile:

3 kedvelés

Huszi, ajánlom neked a Zetát. Igazán apró kazánterét még szűkíteni lehet egy porcelán alkatrésszel, és a levegőzése lehet akár tág mtl is.

5 kedvelés

Druszám!!! Próbáltam megnyitni, de nem sikerült… Melyik kazánról van szó???

2 kedvelés

Szia Huszi!
A Kayfun lite plus pont a héten érkezett meg :smiley:. Szuper kis kazán, nagyon jó intenzív ízvisszaadású. A levegőzése profin állítható. Egy dolog nem tetszett rajta a gyári drip tip, de ez szerencsére könnyen orvosolható :smiley:.

4 kedvelés

Berserker V1 MTL

2 kedvelés

Berserker MTL RTA Rebuildable Tank with 3ml capacity, adjustable air flow 24mm diameter pei drip VS Berserker mini MTL RTA

Ezen a néven szerepel aliexpressen. :slight_smile:
Gyárilag van hozzá hosszabb kémény meg üveg palást is 5ml.-re

2 kedvelés

Nem túl szűk??? A levegő gyűrűn elbizonytalanított az az 1 pici levegőző… :grinning:

4 kedvelés

Ja és persze ahogy Tibi is írta, ott van a Zeta is. Az építése kicsit macerás, de nagyon jó ízeket ad, és a kerámia betéteknek, ahogy éreztem nem csak szűkítő szerepük van, de talán a tankot sem melegítik úgy át.

5 kedvelés

Az első szériás Berserker Mtl nekem szűk volt. Most van egy Berserker V2, az már jóóóóó, mert ott már cserélhető a levegő betét!!! :wink:

3 kedvelés

A külső átmérője 2mm, a belsőt most nem tudom megmondani. Ha bent van a betét, akkor kitekerve is lehet, hogy neked szűk lenne. Ha teljesen kivesszük, akkor levegőssé válik ugyan, viszont valahogy le kell dugítani a középérintkezőt, hogy egy esetleges megfolyás, vagy kondenz ne okozzon problémát.

4 kedvelés

Meg ezt ugye nehéz megmondani, hogy kinek mennyire szűk, vagy levegős. Én a szűk mtl-t szeretem és az 1,6mm nálam a legfelső határ.

5 kedvelés

Hát nekem a Zest teljesen nyitott levegőzővel a jóóó, de ha lehetne még egy kis levegő jöhetne!!! :grinning:

4 kedvelés

https://www.3fvape.com/rebuildable-atomizer-supply/11610-origen-tank-19-22-style-rta-rebuildable-tank-atomizer-silver-316-stainless-steel-55ml-22mm-diameter.html#.YDEXCXm6qHs

Őt ismered-e ?

4 kedvelés

A Zestnél nálam a maximum a kettő nagyobb lyukra nyitva, de legtöbbször a két kicsire szoktam csak kinyitni :sweat_smile:

5 kedvelés

A Zetánál viszont 1,5mm-es és egy 2,3mm-es belső betét van. Szerintem egy próbát mindenképp megér.

5 kedvelés

Esetleg Kayfun Mini V3 bár ízben nálam nem hozta amit elvártam volna tőle.

6 kedvelés

Igen, volt… :grin: Viszont annyira valamiért nem jött be, úgyhogy elajándékoztam!!!

5 kedvelés

Mondanám a Dvarw 16-ot, annak elég szűk a kazántere. :joy:

8 kedvelés

A mini V3 nálam sem hozta úgy az ízeket, de a V4, V5 és a Prime maradtak, mert azokat szeretem… :wink:

5 kedvelés