Kersek egy 18650 akus, kicsi, szép, strapa mod-ot, megtaláltam!

Sziasztok!
Vaporesso Forz TX80

Van, hogy jönnek a kérdések,pl.:
" Keresek: egy akus kicsi,könnyű,kézreálló,kicsit pávás de melós 18650-es mod-ot.
Nos, íme. Nekem nagyon tetszik,minden felsorolt szempontból.MTL-re, dvarw szerű DTL-re olyan 30wattig kb szerintem le hozza a napot egy vtc5A val ,( hosszú távú tapasztalatom még nincs). A szokásos csepp-ütés-por álló képességet gyártó által tudja. De az ütést biztos ( lásd Jai Haze bemutatója :slight_smile: )

Kb mindenem fiókba került, ( perszepityu ) ,nagyon tetszik!
LUX 2 tudása van menü opciókat, lehetőségeket,tekintve, kivéve a rezgést ,teljesítményt és a pávás kijelzőt.Egy akuval+dvarw DTL FL felöntve 200-210 gramm mindössze.
Színekben is vannak lehetőségek,de nekem most ez a barnás bőr téma fogott meg,lehet öregszem :sunglasses:
Szép estét mindenkinek!

15 kedvelés

Mindig öröm hallani, a nagy egymásra találásról, amolyan vape Love story. :wink: Használd mérhetetlen egészséggel és ugyanilyen mennyiségű csodás gőzzel!

8 kedvelés

Köszönöm Viktorunk!!!

6 kedvelés

Akkómán nem kicsi könnyű :sunglasses: , volt van pár :rofl:

4 kedvelés

Fú ezzel én is szemeztem már pár napja, de előbb valami jó kis MTL tankra gyúrok. Csak még nem találtam ki, hogy mi is legyen.
Gratula. Lehet csak a modot külön kapni, nem csak szettben?

3 kedvelés

Szia,
Igen, ez is így jött, csak mod.

2 kedvelés

@Deepfreeze poris vagy rta-s mtl-t keresel?

Ha rta mtl,akkor @Andras_Barton valamint az @mtl_csoport segít!
DE egy új téma alatt ,jönnek és zúdítják a jobbnál jobb ajánlatokat.

6 kedvelés

Egyértelműen rta, tippjeim is vannak. Köszi a tippet.

4 kedvelés

Sziasztok!

Már jó ideje használom, egy árnyalattal kisebb mint az Aegis Solo, viszont csak 0,5 w ként lehet állítan, de szerintem ez nem probléma.
Nem is értettem miért nem kapták fel jobban.
Használd egészséggel.

8 kedvelés

A megjelenéskor adta magát az összehasonlítás a GeekVape strapasorozatával, ott hasalt el kicsit az összehasonlítások során (mert ugye az eredeti az igazi a fejekben), sokan csak egy keskenyebb, könnyebb koppintásnak tartották és tartják ma is. Amíg nem próbáltam ki, nálam is ebben a kategóriában szerepelt. Illetve ha jól emlékszem, pont év vége felé jelent meg a piacon, amikor dömping volt az újabbnál újabb modok-szettek körében, nem is volt túl agresszív a kampány, rövid ideig is tartott a kiemelt figyelem.

4 kedvelés

Sziasztok,
Meglátni-megszeretni Forz TX80.

Ez alább ( 510 leszállópálya )pl egy 22-24-es tank esetében nem jött az érzés,sőt … .
Kinek a pap kinek a papné ugye :sunglasses:

7 kedvelés